Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyak 10 kg minnél...

Hogyan fogyak 10 kg minnél hamarább? És észrevétlenül mármint más ne vegye észre mikor nem esszek. 😕

Figyelt kérdés
2017. nov. 13. 13:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%
Magasság, súly, vagy kèp nèlkül ne várj választ. Addig nem tudunk adni választ
2017. nov. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
37%

Szia! Nekem is volt ilyen gondom.

Nekem úgy sikerült 6 hét alatt 27kg-ot leadnom, hogy nagyon keveset ettem, tényleg. Kb annyit, hogy még ne legyek rosszul. Mellette minden nap futtottam 20-40perceket(otthon, helyben futottam, ugráltam mert kimenni nem mertem:D), illetve minden másnap edzettem, hasprés, lábemelés, plank, guggolás, kitörés.

Utána, hogy ne jöjjön vissza, elkezdtem egészségesen étkezni, nem úgy, mint előtte, hanem teljes életmódot váltottam + az első 3 hétben szedtem anyagcsere gyorsító tablettát és ugyanúgy edzettem/edzek most is. Azután be is állt az emésztés minden.

Azóta odafigyelek és nem is jött vissza semmi, csak izmosodtam, így vmivel több lett a súlyom.

16/L 158/42.

2017. nov. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
21%

Jahn, az lemaradt, hogy előtte: 161/66 voltam.

(Igen, összementem 3 centit fogyáskor magasságilag is:D)

2017. nov. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

14L /160cm a súlyomat nem szeretném leírni...de van felesleg bőven 😋

Köszönöm a válaszokat g

2017. nov. 13. 15:00
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem koplalni kell, hanem kevesebbet és egészségesebb do9lgokat enni, mint eddig, mellette pedig sokat mozogni.
2017. nov. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha bőven lenne felesleged, akkor a szüleid támogatnák a diétát, és nem kellene titkolni, hogy nem eszel.


Azt gondoltam, hogy 14 éves lehetsz, akkor szoktak a lányok ilyen ész nélkül koplalni. Máról holnapra akarnak fogyni.

Tudom milyen. Én is ezt csináltam.

14 évesen 60 kg voltam és 160 centi.

Nem ettem semmit, jóformán vízen éltem hosszú hetekig, mire lement nyavalyás 10 kg. Pedig mozogtam is mellette.

16 évesen már 80 kg voltam.


Szóval ha az a célod, hogy 80-90-100 kg legyél 16 évesen, akkor adok tippeket, hogy tudsz gyorsan leadni 10 kilót.

Ha 16 évesen jó nő akarsz lenni, akkor is tudok tippeket adni. Bár nekem is elmondta volna valaki!

1. Aki szomjas, az vizet iszik. Nem teát, gyümölcslét, diétás kólát, stb. Legalább 2 liter vizet igyál naponta.

2. Egyél mindent, amit eddig, de fele mennyiségben.

3. Ne a napi, hanem a heti kalóriabevitelt figyeld. Egy szelet csoki nem ront el semmit, de másnap "büntiből" egyél kevesebbet és mozogjon többet.

4. Mozogj! Mindegy mit, csak szeresd. Kocogás, séta, tánc, torna, foci, úszás, stb. Próbálj ki minél többet! Találd meg a "te sportod".


És tavaszra ki leszel cserélve. Mikor lekerül a kabát és a vastag pulcsi, mindenki el fog árulni, hogy mennyit változtál.

2017. nov. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Kitalálom, te vagy az, aki nem sokkal korábban kiírta már ezt a kérdést, ahol elárultad, hogy a 40kg-odból akarsz egy 10-est fogyni.


Nem poénból nem támogatta senki se az ötletedet annál a kérdésnél, nem egészséges dolog. 10kg meg amúgy se tudsz úgy leadni, hogy azt ne vegyék észre, de nem is gonoszságból figyel a családod a súlyodra, hanem mert aggódnak érted.

2017. nov. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

"Magasság, súly, vagy kèp nèlkül ne várj választ. Addig nem tudunk adni választ"


Ó, dehogynem, van itt fantázia annyi, hogy sok is! :)

2017. nov. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
54%
Miért ne vegyék észre? Nem kell szégyellni, ha elkezdesz fogyókúrázni. Legalább látják, hogy próbálkozol és talán segíteni is tudnak.
2017. nov. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem azért nem akarja hogy észrevegyék,mert már így sincs mit leadnia...De én erre azt a megoldást találtam hogy bővebb ruhákat vettem fel,amiben annyira nem látszik az alakom,és így nem kaptam egyfolytába a megjegyzéseket..Én nekem egyszerű a módszerem,egyszerűen csak keveset eszek,kb 500-700kalóriát egy nap,de ezt még soknak találom.(Ezt csinálom már 4-5hónapja kb)Eddig 10kilót fogytam,de még egy 5-7kilót szeretnék...


14L/166cm/52kg

2017. nov. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!