Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anyum karácsonykor meglephetem...

Anyum karácsonykor meglephetem a fogyással?

Figyelt kérdés

Világméretű döntésre szántam el magam.

Jelenleg 105-106kg vagyok.

És szeretném anyukámat meglepni karácsonyra azzal,hogy ahogy lehúzom a nagy pufolyka kabátot látja és azt mondja "Kicsim,te sokat fogytál" én meg mondom "Boldog karácsonyt anyu".


Az én motivációk nem én vagyok,hanem anyum boldogsága.

Bármikor magára gondoltam,valahogy nem voltam kellő motivált,de most az vagyok.

9napja kezdtem el edzeni,ebből 1napot már pihentem.


Edzés tervem,és elven"

"Elérni a 90perc Elipszis trénerek való folyamatos edzést 10.6-12.00 sebesség között tartva 8 as ellenáláson.+az 5perc levezetés.

Majd 20perc futópadon való edzés,levezetésként 5,5ös sebességen 5,5ös emelkedőn+5perc levezetés.


Így az össz folyamatos edzés pont 120perc lenne.


Ebből eddigi rekordot tegnap előtt valósult meg,50perc Elipszis+5perc,illetve 20perc futópad +5perc.

Nagyon boldog voltam.


Szerintetek,karácsonyig látványos javulást elérhetek,hogy anyu észrevegye?


Ti hogy vélekedtek az edzés tervemről?


Étkezés: általában napi 1.300-1.500kcal között mozgó napi bevitel.

Edzés közben napi 700ml Maxx L-carnitine-es innivaló 2,3g L-carnitine-tartalommal.


Heti egyszer mindent megengedő napot csinálok azaz bármit ehetek a csipesz és a csokoládé kivételével.

Vagyis akár Gyrost,pizzát is ehetek....mértékkel persze.


Köszönöm előre is mindenki válaszát.



2017. okt. 7. 02:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szia, irdd meg, légy szives, hogy milyen magas vagy. És milyen ütemben szeretnél lefogyni, azaz havonta mennyit?
2017. okt. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
169cm az ütem nem lényeges az eredmény a lényeg...de ha tippelni kell..akkor havi 6kg
2017. okt. 11. 14:30
 13/14 anonim ***** válasza:

Azt tanácsolom, hogy kevesebb legyen a célod a havi fogyási mennyiséget illetöen. Ha túl gyorsan és sokat ad le az ember, akkor a böre nem tud olyan gyorsan regenerálódni/összehúzódni, mint a fogyás mértékében. Tehát mit is jelent ez a gyakorlatban? Nézdd meg a két képet, akkor látni fogod. Tehát: hogy a bört megóvja az ember, illetve hogy elkerülje azt a helyzetet, hogy a fogyás után plasztikai sebészhez vezessen az út: a zsir helyére izmot kell "beszerezni". A leghatásosabb és leggyorsabb útja ennek a súlyokkal való edzés. Nemcsak az izom nö, hanem ez a fajta sporttevékenység bör anyagcsere folyamatait is meggyorsitja. A lassu mozgásos sport (ellipszis) a zsir csökkentéséért felelös, de azzal nem épitesz fel izmot. A Carnitin helyett én személy szerint inkább tiszta húsokra adnám ki a pénzem, több okból kifolyólag. (Ezt itt nem részletezem.) De ezt neked kell tudnod. De: a jelenlegi sporttevékenységeddel és a jelenlegi étkezési szokásaiddal a havi 6 kg elég irreális célnak tünik. (A fogyás kezdetén amúgy sem zsirt, hanem vizet veszit az ember.) Az étkezés fontosságát az is mutatja, hogy a testsúly 70%-ban a konyhában (és csak 30 %-a az edzöteremben) döl el. Szerintem böven elég lenne neked a havi 2.0 kg is, de ezt majd látni fogod. Karácsonyig még jópár hét van hátra. Van idöd. A türelem fontos eleme a fogyásnak. Okosan kell lefogyni. A másik dolog, amire talán még nem gondolsz, hogy nemsokára a ruhatáradat is fel kell újitani. Egy ideig megy az öv a nadrághoz, de egy idö után már nem. Szóval lesz ezzel is költség. Ha szépen le tudsz fogyni, akkor körülbelül az M-es ruhaméretet el fogod tudni érni, akkor is, ha izmossá válsz. 3-4 ruhamérettel kevesebb a jelenleginél. Szóval: türelemmel, lassan fogyjál. Gondolj arra, hogy ezt a többletsúlyt sem pár hónap alatt szerezted, hanem évek alatt. Étkezés: fehérjedúsan, feldolgozott húsfélék (virsli) helyett tiszta húst (csirke, pulyka, marhahús) vagy halat (panir nélkül), zsirszegény, édességeket kiiktatni, fehérlisztes dolgokat kiiktatni, vagy nagyon szerényen fogyasztani, este/délután semmi gyümölcs, este szénhidrátszegény vacsora. (Ha edzés után vacsorázol, akkor viszont ok.)Csalónap helyett legyen csaló étkezés, és ne hetente: próbáld ritkitani. Ezzel tönkreteszed 2 napi munkádat az edzöteremben. Esetleg ha Gyrost részesitesz elönyben: akkor készitsd a sültkrumplit magad (ha van rá lehetöség): zsirmentesen, a sütöben. Esetleg, ha több pénzed lesz, akkor invesztálsz egy olajmentes meleg levegős fritőzbe, amihez nagyon kevés (1/2 evökanál), vagy semmi olaj nem szükséges. Igy sültkrumplit MINDEN NAP EBÉDRE köretként is ehetnél. Miért 1 hétig várni vele? Én erre összespóroltam a pénzt, és egyetlen egy táplálékkiegészítőt sem vettem. Mégis 30 kg felett fogytam le. De majd látod, hogy a carnitin tényleg annyira használ-e, mint amennyire drága. A cégek, akik a táplálékkiegészítőket forgalmazzák, azoknak egy céljuk van: eladni. Eladni, minél többet. Ezt azért ne feledd, ha egy vásárlási akcióról hallasz.


Ime, a képek:


[link]

(Enter-re klikkeljél, miután bemásoltad)


[link]

(Enter-re klikkeljél)

2017. okt. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Még egy foto:


[link]


Egy pozitiv példa:


[link]

2017. okt. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!