Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » FIÚK mit gondoltok erről: 160...

FIÚK mit gondoltok erről: 160 cm 60kg mellbőség: 92cm derék: 80 cm csipő: 90cm (a csontnál) 100cm (a "legnagyobb résznél")?

Figyelt kérdés
Legyetek őszinték!
2010. máj. 24. 11:32
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

magyarul, akkor fogyjak, de a fenekem nem lesz kissebb, ez tapasztalat és szerintetek hány kg lenne az ideális testsúlyom? Jaés irjátok le hogy milyen lányokat szerettek, ha mossa a hasát és a háta habzik vagy ha inkább csinos, vagyis ha GEBE VAGY CSINOS!

KÖSZÖNÖM

2010. máj. 25. 19:06
 12/19 anonim ***** válasza:
52%
Van rajtad plusz kiló, de még belefér az egészséges kategóriába. A centikről csak annyit, hogy talán a derekad lehetne kicsit vékonyabb, mert így szerintem nincs meg az a nőies ív. Tudom miről beszélek, nekem 74 a derekam 90 a csípőm és magamon is alig látok ívet. XD
2010. máj. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek! Igen igen mindenféle képpen szeretnék fogyni! És fogok is, csak kellett egy kis biztatás (hogy egy páran kövérnek hivjatok)!

mégegyszer kösz mindenkinek!

2010. máj. 26. 13:34
 14/19 anonim ***** válasza:
74%
ne fogyj, inkább gyere hozzám feleségül :D
2010. máj. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Uristen hatulrol pont igy nezek ki...ha lefogysz..marmint en 157 vagyok...es en 55 kg-osan es ilyen alkattal annyi fiut bolonditottam magamba (pedig nem is akartam,) hogy ne tudd meg...ez az alkat ha birod magad kontrolalni...hidd el cool....de az ilyen alkatu lanyok nagyon hizekonyak (velem egyutt) es rengeteget kell szenvedniuk...mire ..lefogynak..mert ha egy kicsi hus is van rajtad akkor...mar nevetsegesen nezel ki..mivel a seggedre meg a combodra megy...en mar lassan 2 eve fogyozom... es 5 honap alatt le is fogytam...minden ruha dogosen allt rajtam ezzel az alakkal...buszke voltam magamra...csak hogy gyorsan jott a szerelem megtobbet fogytam....aztan vege lett a szerelemnek es a szerelem miatti koplalas (mivel nem voltam ehes) vissza jottek a dolgok....mar megint fogyozok...mindennap tornazom odafigyelek a kajamra....Szoval ezzel csak azt akarom mondani hogy neked orokke tartani kell a sportot dietat..amig csak elsz mert ha nem balna leszel velem egyuttt///de ha kibirod akkor meg Jlo :)):):
2010. máj. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
81%
Csini lehetsz!
2010. máj. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Ha fogyni akarsz menj futni és lépcsőzzél is,az jól erősiti a fenekedet és tudsz onan is fogyni
2010. júl. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Hát a dagadt és a csinos kizárja egymást, bocsi.
2010. júl. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Én is megkérdezném a fiúk véleményét: 171 cm magas, 59kg, mellbőség:90cm derékbőség:70cm csipőbőség:90 cm
2011. ápr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!