Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki mondana nekem egy pár...

Valaki mondana nekem egy pár diétás receptet, amiket nem diétázók is szívesen megennének?

Figyelt kérdés
Nos a párom le szeretne fogyni, de én nem tudom mit főzhetnék olyat, amitől én sem undorodok. Nosaltyn keresgéltem a diétás menüben, de valami okból ez tele van fánkkal és egyéb csokis habos sütikkel. Szóval amit keresek, azok konkrét receptek, mert annyi nekem is megvan, hogy natúr csirkemell és sok zöldség.

2017. márc. 7. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
túrógombóc, zabból és túróból vacsira mindenkinek hibátlan lehet rá tenni kevés tejfölt, a diétázó pedig cukor helyett eritrittel szórja meg, az is ropog, az is édes, de 0 kclaos az érzet viszont hozza a standard szintet, persze prézli nélkül
2017. márc. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2017. márc. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű. Húst zöldséggel. Nem értem mitől undorodnál.
2017. márc. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Bármilyen hús (tényleg bármilyen, a rántottól sem kell becsinálni, csak ne csöpögjön a zsírtól) a párodnak salátával, te meg főzz magadnak pár szem krumplit, rizst vagy bármit hozzá.
2017. márc. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért mert én amolyan húst hússal nő vagyok. Ebédemet nem úgy képzelem el, hogy egy szelet hús, egy levél saláta és paradicsom. Ettől csak éhes maradnék. Én a párommal ellentétben szeretnék egy kicsit magamra szedni, szóval nem szeretnék salátán élni. Szivesen eszek zöldségeket, mint mondjuk a rakott brokkoli burgonyával, de az túl tejszínes és nem éppen fogyókúrára alkalmas.
2017. márc. 7. 13:22
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

megcsinálod ugyanazt a húst, magadnak főzöl rizst/tésztát/(sütsz) krumplit stb, a barátodnak meg csinálsz helyettük bulgurt, salátát vagy akármit. nem akkora probléma ez.


BÁRMILYEN csirkés-zöldséges kaja jó, én ma ezt csináltam pl [link]

2017. márc. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1 tojáshoz 2, max. 3 ek. zabkorpa, (kicsit hagyd állni) = nokedlinek kiszaggatni, megfőzni, ez sovány túróval, akár mindkettőtöknek jó.


Ha ugyanezt de 2 db. tojás, zabkorpa, és egy kis tejjel meghígítva = palacsinta.

2017. márc. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A zöldségeket nem csak salátának kell elképszelzni, millió változat van.A hústtól pedig minden maradsz csak éhes nem.De ha nem szereted, akkor nagyon sok mindent lehet csinálni hús nélkül is. Zöldségekből.
2017. márc. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Grillezett zöldségek. Zöldséges köles. Gersli rizottó, csőbensült zöldségek (itt a besamel mártást sima liszt helyett csinálhatod teljeskiörlésű rozslisztből), zöldség pürék, édesburgonya(akár fáknak is), valamint a zöldségeket is el lehet készíteni fasírtnak vagy tócsninak és egy kis joghurtos mártogatóssal megenni.

Remélem tudtam segíteni.

2017. márc. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek. Összeszedtem jó pár ötletet.
2017. márc. 7. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!