Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet az hogy valaki...

Hogy lehet az hogy valaki össze vissza eszik és mégis izmos?

Figyelt kérdés

2016. nov. 25. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Genetika
2016. nov. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyilván beviszi az izomépítéshez szükséges fehérje- és energiamennyiséget. Nincs ebben semmi különös.

Amúgy sem tudom, neked mit jelent az, hogy össze-vissza.

Rossz étrenden nem fejlődik az ember, de ahhoz kegyetlenül rossz kell: koplalós vagy fehérjeszegény. Csak mert rendszertelenül eszik valaki, ami jön, azt, még rendben lehetnek az alapdolgok.

Hogy lehet valaki életben, aki évtizedekig nem figyel az evésre? Nyilván alapszinten azért nem rontja el annyira nagyon.

2016. nov. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Genetika, aktivitás,koksz.
2016. nov. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sportol valamit,vagy éppen Son Goku
2016. dec. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Genetika
2016. dec. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sportol, aktív életet él. Amikor sportoltam heti 2x1,5 óra jóga, otthon naponta hasizmozás,erősítés,ahova tudtam gyalog bagy biciklivel mentem, stb... bármit ettem a sport mellett nem híztam, sőt volt hogy fogytam is, meg izmosodtam is. Persze nem zabáltam magam mindig degeszre, de ettem mindenfélét: tésztát,rizst,zöldségeket,sajtokat,gyümölcsöket,csokit, sütit minden hétvégén sütöttem...

Szóval ha az illető eleget mozog akkor naná hogy izmos lesz mert elégeti a sok kalóriát amit megevett.

2016. dec. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!