Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mekkora súlyú ételadagot...

Mekkora súlyú ételadagot ajánlott elfogyasztani étkezésenként?

Figyelt kérdés

Jó persze, tudom, nem mindegy mi az étel, de most vegyünk egy átlagos fogyókúrás menüt. Pl. Csirkemell és saláta

A kérdés az ebédem miatt merült fel bennem.

A párolt csirke 14 dkg-os volt, míg a salátával(jégsali, kígyóub., paradicsom, olívabogyó) szerintem kicsit elszámoltam magam 31 dkg-os volt. (ebben már benne van az öntet is: 120 gr zsírszegény natúr joghurt+ 1 ek. light majonéz, és fűszerek) Ez együtt ugye 45 dkg. Nem túl nagy adag ez egyszerre? Nem ettem meg végül az egészet (de azt hiszem meg bírtam volna), kb. az egy harmadát félretettem, jó lesz uzsonnára.

Kérlek ne értelmezzétek félre a kérdést, tudom, hogy amiket ettem, az rendben van, csak a súlya aggaszt. Nem akarom, hogy a gyomrom a nagy adagoktól kitáguljon, vagy ilyesmi.


2016. jún. 8. 15:43
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Akkor azt hiszem ezután nem aggódom túl még az ételek nagyságát is.
2016. jún. 8. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!