Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb 30 kilotol szeretnek...

Kb 30 kilotol szeretnek megszabadulni (165 cm es 92 kg), pici gyerekem van, segitseg nincs, marmint hogy konditerembe jarjak. Van egy szobabiciklim. Milyen dietat ajanlanatok hogy lefoggyak, persze idoben?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A szobabicikli a lehető legjobb a fogyáshoz szerintem. Én kondiban is 1 órát tekerek alkalmanként rajta és az izzaszt meg a legjobban. A futást nem bírja a térdem. Próbáld meg az étkezést napi 5-6 alkalomra szétbontani. A reggeli legyen a bőséges mert utána még mozogsz egész nap. Az adag a nap vége felé csökkenjen. A szénhidrátbevitelt csökkentsd. Ajánlom, hogy a kenyeret hanyagold. A citrom és a csípős ételek gyorsítják a zsírégetést. NE igyál cukros üdítőket. Igyál helyette szénsavmentes ásványvizet egy fél citrom levével :)

Napi 2 liter folyadékot minimum igyál, de nekem edzés közben megy le másfél liter.. Igyál inkább 3 litert :)

2010. ápr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ja és ha a bringát úgy használd hogy nyújts előtte és utána, kicsit tornázz, olyan 3-4 percet.

NE hajszold túl magad, de arra figyelj hogy a pulzusod egy egyenletes, átlagosnál magasabb, kicsit intenzívebb tartományban legyen. A tekerésbe tegyél be lazább és intenzívebb részeket is ezzel a szíved is erősödik :)

2010. ápr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én is hasonló problémával küzdök. Terhességeim után 25 kiló maradt rajtam. Tornázni nincs időm, mert sokat dolgozom, estére meg dög fáradt vagyok. Sok mindent kipróbáltam nekem a "4 óra után csak vizet iszom" jött be. Már fogytam vele 2 hét alatt 8 kilót. Először nagy önuralomra volt szükség, de most már megy.
2010. ápr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A szobabicikli tokeletes!!!!

Mar leirtam mashova is,de leirom neked is.

en februar elsejen kezdtem a fogyokurat.

napi egy ora szobabicaj este! + delelott 20perc RR, sajnos tobbre idom nincs,kislanyom 10honapos..

85kilo voltam szules utan. februar elsejen is mikor mereckedtem.

2honap alatt lement : 14kg

nem eszem kenyeret helyette abonettet.

nem eszem koreteket. ertsd teszta krumpli rizs..

hushoz csak zoldsegeket!!!!!!!

plusz gyumolcs..

ilyesmiket.

az elejen lement pikpakk 5-6 kilo.

Most tartom a heti -1kilot.

egyebkent ma reggeli merlegeles: 69.kg :)

175-176 centi vagyok. 65kilo nekem tokeletes lenne,az a cel :) sok sikert es kitartas. megeri :)

2010. ápr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hat en nem hiszem hogy kibirnek egy orat,de azert gondolom ugy is jo ha fokozatosan emelem a perceket,ja kedves utolso!Miket eszel?
2010. ápr. 10. 14:44
 6/7 A kérdező kommentje:
Marmint reszletesebben ha lehet!A halat utalom.
2010. ápr. 10. 14:45
 7/7 anonim válasza:
nem kell semmi a fogyáshoz,csak kevesebbet kell enni
2012. jún. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!