Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam? Személyi...

Bóna Barbara kérdése:

Hogyan csináljam? Személyi edző segítségét szeretném kérni.

Figyelt kérdés

182 cm vagyok, 85 kg, 16 éves.

Reggelire általában két fél korpás kiflit eszem meg egy joghurtot, tízóraira egy gyümölcsöt, ebédre egy kekszet. (Tudom, hogy az ebéd nem jó, de mivel nincs a sulinkban menza, így nem tudok ebédelni.) Aztán vacsira és uzsira még gyümölcsöt vagy joghurtot eszem. Esetleg müzlit. Heti háriomszor járok konditerembe, és elkezdtem futni.

Mikor várhatok eredményt és mit javasoltok? Köszönöm


2010. márc. 26. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:

16 évesen 182 centi? az szép!


Járjál kosarazni mindenképp!!

2010. márc. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Plusz hagyd abba ezt a fogyókúrás önsanyargatást mert semmi értelme, csak a csontjaid fognak iszonyuan elvékonyodni, aztán meg törni minden apró ütéstől!


Még véletlenül se kezdj el bagózni, mert annyi a tudődnek, sokkal érzékenyebb és gyengébb mint egy alacsonyabbnál (kilyukadhat, (Ptx))...


Ne konditerembe járj, mert felesleges, járj heti 2x uszásedzésre és heti 2x kosáredzésre, és kajálj rendesen mert rá fogsz cseszni!

16 évesen még nem fejeződtek be a csontosodási és egyéb folyamatok, és ez nem a végső súlyod!



Akármit is csinálsz ellene a kajálás terén semmit sem fog érni, mert ez a hormonok miatt ennyi pillanatnyilag!

Ha nem eszel tápanyagokat akkor majd a vizet fogja megkötni a tested..



Ha majd elmúlsz 18-20 akkor lesz viszonylag állandó a súlyod ha egészséges vagy!!



De amíg ezt csinálod addig ne is számíts erre..



És egyébként a jelenlegi súlyoddal sincs semmi baj, tök normális!! + -5 kg belefér, főleg ebben a korban.

2010. márc. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]



"A fiatalabb korcsoportba főleg a hirtelen nőtt, nyurga, dohányos férfiak tartoznak, akiknél a tüdőcsúcsokban elhelyezkedő felszínes hólyagokból (bulla) megrepedéséből kerülhet kevés levegő a mellhártya lemezei közé."

2010. márc. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de lány vagyok...
2010. márc. 27. 14:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!