Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 160 cm-hez 44 kg? Ideális súly?

160 cm-hez 44 kg? Ideális súly?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom hova sorolni magam, ezért inkább a ti véleményeteket kérném! Köszi előre is!

2016. jan. 7. 19:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%
Én nem hiszem hogy jó.. Szerintem az nagyon kevés. 50 alá nem nagyon kéne menned.
2016. jan. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Egy benyögi az összes többi ellenében, hogy pont jó, s máris "megnyugszol"? Csak erre a megerősítésre vártál, a valós vélemény nem is érdekelt, ugye?


Látatlanban mindenki csak tippel.

Én alacsonyabbként is csonti voltam ennyivel visszanézve a képeket, pedig versenytáncoltam.

2016. jan. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, logikusan végiggondolva lehet, hogy igazad van... Csak én tényleg nem látom magam olyan hű de vékonynak, ezért írtam, hogy megnyugodtam. De ma megtudtam, hogy tényleg kevés, és most hízókúrát próbálok tartani :D Igazad van, valóban lehet, hogy ezt akartam hallani.
2016. jan. 8. 23:29
 14/15 anonim válasza:

BMI kalkulátor szerint sovány vagy.

[link]

2016. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Rendben, változtatni fogok! Most úgy is tömegnövelésen vagyok, köszönöm a sok rendes választ!
2016. jan. 9. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!