Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 160 cm-hez 44 kg? Ideális súly?

160 cm-hez 44 kg? Ideális súly?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom hova sorolni magam, ezért inkább a ti véleményeteket kérném! Köszi előre is!

2016. jan. 7. 19:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az kicsit kevés.
2016. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
46%
Fogyj le 10kilót,mert túlsúlyos vagy
2016. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam ebbe a kategóriába, mert kövérnek tartom magam és fogyókúrázni szeretnék, csak nem tudtam hova tenni. A kérdésem az volt, hogy ideális-e. Szóval nem jelentettem ki, hogy testképzavaros lennék és husibbnak látnám magam, mert nem ez volt a kérdés célja. Csak érdekel, hogy ti milyennek gondoljátok, mert én nem tudom, hogy mennyi a normális súly!
2016. jan. 7. 19:56
 4/15 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, köszönöm a rendes választ!
2016. jan. 7. 19:57
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, hogy milyen edzett vagy. Ha semmit nem sportolsz, összes mozgásod némi lötyögés heti egy tornaórán és az, amíg kinyitod a hűtőajtót, akkor 44 kilóval is lehetsz összeesett, tűnhetsz kicsit pocakosnak. Ugyanakkor lehet -mostani instagram ideálnak megfelelően- akár tökéletes is. Mindig az összkép számít, csak a számok alapján nincs ideális súly.
2016. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kötelezőszerűen minden napos testnevelésem van, emellett capoeira aerobikozok. Azért érdekel, mert többet mondják, hogy egy csont vagyok, meg hasonlók, és kicsit zavar mert én nem így látom. Én teljesen normális alkatúnak tartom magam, szerintem átlagos. Csak kicsit elgondolkoztam, hogy mi van ha én látom rosszul és tényleg nagyon vékony vagyok. De szerencsére akkor nem, köszi a választ!:)
2016. jan. 7. 20:03
 7/15 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. Bár attól függ hányéves vagy mert nem mindegy hogy 12 vagy 30. Ha inkább tini vagy akkor tökéletes ha felnőtt akkor hízzál még.
2016. jan. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Bocsi nem olvastam a kommenteket. Látom iskolás vagy. Akkor nagyon jó a 44 kg.
2016. jan. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem kevés, nyugodtan hízhatsz 50 kg-ig! De természetesen azért ne sok zsírt szedj fel, hanem inkább izmosodj, élj egészségesen. :)
2016. jan. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor megnyugodtam! Tudtam én, hogy nem vagyok csonti :D
2016. jan. 7. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!