Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyamvadt 8 kilótól kellene...

Nyamvadt 8 kilótól kellene megszabadulni és nem tudok. Miért nincs elég akaraterőm hozzá?

Figyelt kérdés

Sportolok, hetente 4-szer 50 percet. Eleget, 2-3 l vizet iszok naponta. Egész délelőtt jól elvagyok, mindent betartok szépen. Sok zöldséget, gyümölcsöt eszek és 3-4-szer eszek keveset. Aztán hazajön a férjem és közli, hogy ma olasz kaját eszünk és kész. Hát hogy lehet lefogyni, ha vacsorára spagettit eszek?

Még ha csinálok is magamnak külön mondjuk egy salátát, nem birom ki, hogy ne kóstoljak bele az övébe. Ő meg nem partner a fogyókúrámban, szerinte nem kell fogynom.

Ti hogyan oldjátok meg a fogyókúrát család mellett?


2008. szept. 12. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 10 kg-tól szeretnék megszabadulni,de nálunk a férjem és a fiam /2 éves/ mindenevő.Szóval nekik jó a fözelék is,minden zöldséget megesznek.Én most pár napig szinte csak zöldséget gyümölcsöt eszem meg teljeskiörlésű dolgokat,mert úgy érzem elvagyok savasodva és én ezért nem tudtam fogyni ugyhogy most semmi hús egy hétig.Ez a 3.nap de jól birom és ma már 1 kg-mal könnyebb voltam
2008. szept. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Hát hogy lehet lefogyni, ha vacsorára spagettit eszek?"

Úgy sehogy :)) (sajnos, pedig én se bánnám, ha így is lehetne ... :))

Azt mondják, "fejben" dől el minden, tehát ha valóban elhatározod, hogy fogyni akarsz, akkor semmi ilyesmit ne egyél, főleg este 6 után ne.

(kenyér, tésztaféle, édesség pedig egyenesen tilos!!)

2008. szept. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Miért kilóban és miért nem centiben méritek a fogyást?

A mérleg okosabb, mint a tükör?

Ha nincs akaraterőd, hogy akarsz fogyni?

2008. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!