Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a megoldás? 165cm magas...

Mi a megoldás? 165cm magas vagyok és jelenleg 60 kg. Tudom, tudom, hogy ez sok!

Figyelt kérdés
De amikor 55 kg voltam, olyan volt az arcom, mint egy zombinak. Nem beszélve a fenekemről és a mellemről. Most sokkal szebb az arcom, és a többi :)), de így meg egyszerűen dagadtnak érzem magam. Mit tegyek? Így is csúnya, úgy is csúnya.
2010. márc. 19. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
miért lenne sok????????
2010. márc. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát..csak ahogy végigolvastam a régebbi hasonló kérdésekre adott válaszokat...nekem úgy tűnt, hogy általánosságban itt azt gondolják, hogy ez bizony sok. :S Meg magamnak sem tetszem. De épp erre vonatkozott a kérdés, hisz ha fogyni kezdek, először onnan tűnik el, ahol bizony nagyon is ott kéne maradnia. Ha pedig nem fogyózom, csak sportolok, attól még erősebbnek érzem magam (úgy értem, erősebb testalkatúnak). Mit rontok el? Vagy mit tudtok tanácsolni?
2010. márc. 19. 09:11
 3/8 anonim válasza:
18%
Szerintem is sok. Nos nem tudom mennyi idős vagy, de ha 25 alatt, akkor fogyás után még lehet szép arcod, de a bőrödnek idő kell a regenerálódáshoz, és ahhoz, hogy összemenjen néhány számot. Én spec 51-53 kilót tartok vonzónak 165 centihez, igaz válogatós vagyok és egyesek szerint a "műnőkre" bukom. Hát istenem... SZal a megoldás? Fogyj le, aztán tartsd a súlyod. 1 év és az arcod is rendbejön...
2010. márc. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem rossz válaszokat olvastál!
2010. márc. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem sok..bár én beszélek mikor én sem vagyok teljesen kibékülve magammal:)..Egyébként én a rendszeres mozgást tudnám neked ajánlani függetlenül attól, hogy hány kiló vagy mert akkor átrendeződnek egy idő után az izomzataid..nem feltétlenül fogsz fogyni, de mégis fizikálisan erősebb leszel és az azért nem rossz. Egyébként álltalában azt szokták mondani, hogy a normális kategóriához tartozik a 60 kg, de ilyenkor már azt ajánlják, hogy oda kell figyelni a dolgokra..tehát abszolút nincs semmi gond veled csak tartsd a súlyod szerintem mert ez így még teljesen normális. Márcsak azért is mert sokkal könnyebben fölszaladhat 2-3 kg, mint amilyen lassan le lehet adni:)
2010. márc. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésedet olvasva, én is azt gondolom, hogy a súlyoddal semmi probléma sincs, viszont értem, hogy szeretnél formásabb lenni. Én a helyedbe olyan sportot választanék, ami nem erősít igazán, inkább átformál. Hogy példával is szolgáljak,ugyan nem tudom honann szeretnél fogyni, de választhatod magadnak az úszást, a teniszt vagy a squast, de ha van bátorságad beíratkozhatsz egy latintáncos oktatásra. Remélem segítettem. Szép napot! :)
2010. márc. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Latin tánc?? De jól hangzik! Köszi mindenkinek a válaszokat. Egyik nap én is szépnek látom magam, másik nap iszonyú kövérnek. Nehéz ez. De akkor szerintetek mégiscsak a sport a megoldás.

A második válaszolónak: sajna már elmúltam 25, úgyhogy ez kilőve.

2010. márc. 22. 14:30
 8/8 anonim ***** válasza:
13:55-ös vagyok. Ha elmúltál 25, akkor meg pláne nem vagy kövér ezzel a súllyal!!!! :D
2010. márc. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!