Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fehérjeport ajánlotok?

Milyen fehérjeport ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nézegettem neten, de annyira sok féle van, hogy nem tudok kiigazodni. Nő vagyok, fogyáshoz szeretném, tehát olyan kellene, ami nem tartalmaz ch-t és zsírt, ill. csak nagyon keveset. Semmiképp nem akarok több izmot, csak azt szeretném, hogy ne izomból fogyjak. Nézegettem a Peak Why Isolat-ot, erről mi a véleményetek? (Kérlek kíméljetek meg az olyan válaszoktól, hogy tojást, csirkemellet, túrót..egyek, eszek ezt is, de nem éri el a 2g/testtömeg értéket a fehérjebevitelem, köszönöm!)
2015. nov. 3. 21:56
 1/7 anonim válasza:
0%
semmilyet. Egyél húst.
2015. nov. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem kimélünk meg akkor egyél többet

Ha elérte akkor scitec

2015. nov. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A 2g-ot zsírmentes tömegre számold. Akkor sincs tragédia, ha kicsit kevesebb. Ha mindenképp kell kiegészítő, akkot tejsavó, vagy tojásfehérje, márka szinte mindegy. Legyen azért megbízható, ne teljesen noname, azok közül jó az olcsóbb. Myprotein elég jó szokotz lenni ár/érték arányban. Elég a sima koncentrátum, nincs szükség drága izolátumra.
2015. nov. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, köszönöm:) Ezt nem tudtam, én simán a mostani súlyomat szoroztam be kettővel, és így elég sok fehérjét kéne ennem....Végül ezt a terméket rendeltem meg: Impact Whey Isolate a Myproteintől. Abban segítenél még, hogy jó-e az, ha a reggeli turmixomba teszem bele (ez banán, mandulatej és spenót), illetve az edzés után is igyak fehérjét? És azokon a napokon, amikor nem spinningelek, aznap is igyak?
2015. nov. 4. 13:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Kicsit túlzásnak tartom az izolátumot, a sima impact whey is jó, pár gramm laktózon nem múlik a siker. Persze jobb az izolátum, de jelentősen drágább.

Ezek gyors felszívódású fehérjék, aminek elvileg edzés után van jelentőssége. Elsősorban olyankor javasolt fogyasztani. A másik ideális időpont pont a reggeli turmix, hogy ébredés után gyorsan ellásd a tested aminosavakkal. Ez az elmélet, szerintem akkora gyakorlati jelentőssége nincs, de hibát nem követsz el vele.

2015. nov. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, és ihatod pihenőnapokon, ha nincs meg a szilárd ételből a bevitel.
2015. nov. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2015. nov. 4. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!