Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Skinny fat. Valaki?

Skinny fat. Valaki?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen fogyás a célom. Jelenleg 178 cm-hez vagyok 61-62 kg, szóval a súlyom nem sok. Azonban az úgynevezett ,,skinny fat" vagyok, mivel a combom és a fenekem löttyedt, narancsbőrös, stb. Ez főleg a belsőcombomnál és a fenekem melletti kis ,,dombocskán" vehető észre. (A hasammal nincs gond,tudom, hogy nincs helyi fogyás.) Tehát ezen szeretnék változtatni. A kérdésem tehát, hogy milyen étrendet, illetve mozgást javasoltok? Illetve, hogy a célom elérhető-e egy hónap alatt?Most körülbelül így nézek ki: [link]

Valami ilyesmi lenne a célom: [link]

[link]


Előre is köszönöm szépen a hasznos válaszokat!



2015. júl. 28. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Olyan combon olyan segg évekig tartó edzéssel érhető el, nem egy hónap alatt.
2015. júl. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kiemelted a lényeget...:'D amúgy itt a combokat kell nézni legfőképpen..
2015. júl. 28. 19:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy hónap alatt ilyet nem lehet elérni, fogyni tudsz meg erősíteni de az olyan fenék-comb több éves munka eredménye. Ha tényleg úgy akarsz kinézni és nem csak valami szipiszupi bulira akarod magad "megváltoztatni" akkor egészséges életmóddal, rendszeres mozgással és kitartással jövő nyárra már látható lesz valamilyen eredmény!
2015. júl. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A kérdés: milyen étrenddel, mozgásformával?
2015. júl. 28. 19:33
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
hátezek a tipik fitnesszmániás alkatú lányok. protein-turmix meg konditerem. kb ennyi. ja, és koplalás.
2015. júl. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha egy hónap alatt így ki lehetne nézni szerintem a nők 90%így néz ki!


# 5

Ja és nem koplalnak ne éljünk tévhitekbe!

2015. júl. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

# 5

Azért ez nem ilyen egyszerű ahogy azt te leírtad!

2015. júl. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Skinny fat.Ertem mire celzol...hat figyelj eloszor is etrend: swmmi cukor es jo lenne ha minoswgi cuccokea valtanal:reggel teljes kiorlesu szenhidrat:zabkasaval,t.k.kenyerrel,tizoraira gyumolcs,ebedben ha szigorubb vagy salata+hal/csirke ha nem akk barna rizs,teljea kiorlesu teszta+csirke/hal,uzsonna legyen feherjetartalmu:sovanyturo(ilyenkor ehetsz egy kis gyumit hozza,natur joghurt,kefir stb.es vacsizni is kell,lefekves elott harom oraval.en ilyet szoktam: salata hallal v csirkevel.

A fogyashoz kell az aerob mozgas,futas biciklizes seta stb.Kardio segit izomformalasban pl rubint reka (ha ilyen segget akarsz akk a 2010 90 perces teljes atmozgatas/(+)40 perces fenek blokk).Kell ido a regeneralodasnak(minimum egy nap) a lenyeg h amikor csinalod jol dolgoztasd meg.

A turelem meg alap dolog.Sajnalom de igy van.

2015. júl. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat.
2015. júl. 29. 10:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!