Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka add önmagad 1...

Rubint Réka add önmagad 1 része, zsirégetős torna?

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem.Olyan combizmot csinál,hogy besz.rsz
2010. márc. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó fogyókúrás torna. Az első 20 perc jó ugrálós, jó zsírégető. A második 20 perc, meg alakformáló. Én nagyon szeretem.
2010. márc. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem. második válaszoló: és alakot formált tőle? és mennyire?
2010. márc. 5. 23:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 25kg-t híztam terhesség alatt, és hát elég szarul néztem ki. Réka tornájával lett elég jó seggem és lában ahhoz, hogy bármit feltudjak venni, és 12kg-t fogytam is. A tornájához Update életmód szerint ettem és futni is eljártam. A feszesítő krémekkel sem takarékoskodtam.
2010. márc. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, előző vagyok...12Kg-t fogytam már a tonájával és a diétával:D a többi 13kg magától ment le, rögtön szülés után.
2010. márc. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. dec. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!