Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a mézröl?

Mi a véleményetek a mézröl?

Figyelt kérdés
Egészségesnek tartjátok?
2015. jún. 11. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom értelmezni ezt a szót, nem tudok mindent s szinte bármibe bele lehet kötni s némely esetben igenis sokat számít a mérték.

Finom, hasznos anyagokat is tartalmazó tömény cukor. Néha eszem, mert igen ízletes és semmi nem hasonlít rá, de az én életmódomba nehezen fér s elég jól meg is vagyok nélküle. Nem tartom rossznak, csak nem eszem sűrűn tömény cukrot, mert egy egészen más irány jött be nekem.

2015. jún. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nem szeretem az izet,de a kristalycukornal biztos egeszsegesebb...magaban sose eszem,de edesitesre szeretem hasznalni
2015. jún. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokan azzal érvelnek, hogy a méz és a melasz nem számítanak hozzáadott cukornak de ők sajnos tévúton járnak. A méz, a melasz, a juharszirup, az agave szirup, a finomított asztali kristálycukor, a barna cukor, és a répacukor mind koncentrált cukorforrások. Egyik-másik ugyan finomítottabb formában van, de táplálkozási és anyagcsere szempontból - no és persze kalóriatartalomra nézve - abszolút ugyanaz alá az elbírálás alá esnek. Más szavakkal, aki cukor helyett mézet tesz a teába, az nem tett semmit, ez pontosan ugyanannyira hizlal. Ugyanúgy cukrot visz be a szervezetébe. Így a fent említett cukorforrások fogyasztása sajnos nem megoldás a finomított asztali kristálycukor kiváltására!
2015. jún. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Imádom a saját készítésű mézes-szezámmagos csirkefalatokat.Máshoz édesítőt használok,mert a méz ugyanúgy cukor és kalóriabomba.
2015. jún. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
finom, amugy meg folyekony cukor. Nem tartom kulonosebben egeszsegesnek.
2015. jún. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem fogyasztom, fáj tőle a gyomrom.
2015. jún. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!