Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 és fél hónap alatt 10-15 kg...

2 és fél hónap alatt 10-15 kg fogyás! Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Június 16-án kezdek el fogyókúrázni, rögtön másnap, ahogy vége van az iskolának. Szeptemberig leszeretnék fogyni ilyen 10-15 kg-t, mivel új iskolába megyek, és szeretnék tiszta lappal indítani. 172 cm vagyok, 77 kg (habár pl. a suliba 80-at mért a mérleg, a gyermekorvosnál 75-öt...). A 10 kilóval is megelégszem, a célom a 62 lesz, azonban legalább szeretném elérni nyáron a 70-et. Van futópadunk is. Mennyit fussak egy nap, és mennyi időnként növeljem? Inkább sétáljak emelkedőn, vagy fussak? Milyen gyakorlatokat csináljak még mellé, kb. mennyit? Miket egyek? Minden tanácsot szívesen fogadok! Köszönöm! :)

2015. máj. 21. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

1.) Miért nem kezded el rögtön?

2.) Heti 1 kg-nál nagyobb fogyás nem egészséges. Bár erre majd magad is rájössz amikor a lógó bőrödet nézegeted a tükörben!

3.) A felesleg se 2,5 hónap alatt gyűlt össze, ne is akard gyorsan leadni!

2015. máj. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1.) Talán mert az év végi hajtás miatt örülök ha napi 1 óra szabadidőm van.

2.) Ki mondta hogy heti 1 kilónál többet akarok fogyni? Tudom hogy többet fogyni nem egészséges, szóval nem fogom a lógó bőrömet nézni a tükörben!

3.) Ki mondta hogy gyorsan akarom leadni?

2015. máj. 21. 22:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ki mondta hogy heti 1 kilónál többet akarok fogyni?"


Hát, a 10 hét alatt 15 kiló, az nekem heti másfél kilónak hangzik, és ezt mintha te mondtad volna. Bár lehet, hogy félreértettem.

2015. máj. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem azt is megemlítettem, hogy elsőnek 10 kiló is jó lenne, és a többit majd később. Az szerintem heti 1 kg.
2015. máj. 21. 23:11
 5/9 anonim ***** válasza:

írd le,hogy jelenleg hogyan néz ki egy napod étkezésben.

a másik,hogy tudsz e főzni párolni,van e pénzed külön étrendet tartani a családtól,támogatják e,hogy te magadra vásárolsz?

2015. máj. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Oké, a mozgást nem tudod beiktatni az év végi hajtás miatt, de az étkezésre miért nem tudsz odafigyelni csak június 6-tól??


Ha már most lekezdenél helyesen táplálkozni, meg mondjuk bringával, görkorival járn suliba, máris bentebb lennél.


Tanácsok:

Ne igyás csak vizet, esetleg 2-3 csésze zöld teát, de azt se culorral!


Egyél zöldségeket sovány húsokkal ebédre és vacsorára, reggelire meg mondjuk 2 tojásból rántottát zöldségekkel.


Lefekvés előtt 2-3 órával már ne egyél semmit, de amikor vacsizol, akkor is keveset és könnyűt!


10 perces reggeli tornára, ami beindít, mindenkinek van ideje, ahogy 10 perces esti tornázásra is!


Tanulj a futópadon, nem kell futni, elég egyelőre ha emelkedőn gyalogolsz, közben tudsz tanulni, olvasni!

Nekem vizsgaidőszal van, mégis sikerül edzenem és tanulnom gy egyszerre :)


Vegyél bőrfeszesítő krémet, és használd minden nap.


Már ha ezeket megteszed, akko r június közepéig is el tudsz érni egy kis részeredményt.

2015. máj. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
40/F Én a saját tapasztalatomat írom le. Én midig sportoltam fiatal koromban. Egész harminc éves koromig. 188cm 81kg szint tiszta izom voltam. 7 kilométert futottam naponta. Aztán jött a házasság. Irodai munka. Edzés abbahagyása. 35 éves koromra 126kiló lettem. Elhízott és tohonya. A cipőmet alig tudtam bekötni. Mindig azzal traktáltak hogy fontos a reggeli ebéd vacsora meg hát egy ekkora embernek enni kell. A sok vasárnapi ebéd a hat szelet kirántott hús vagy egyszerre tíz palacsinta. Végén már nagyon undorodtam magamtól mert a kocka hasból nagy has lett és a saját férfiasságomat is csak tükörben láttam. Nagyon elegem lett. Azon kezdtem el gondolkodni mit is csináltam régen, hogyan étkeztem. Rájöttem mindig rohantam soha nem volt nekem olyan hogy reggeli vagy vacsora. Akkor ettem egy keveset ha éhes voltam. Persze többször. Ez az állandósághoz hozzá szokik a szervezet és mindig követeli az ennivalót. Elkezdtem mozogni. Na csak úgy gyalogolni. A futás nem ment. Reggel nyolckor nem voltam éhes. Mondom majd akkor eszem ha éhes vagyok. De max. egy teljes kiőrlési valami egy kis sonkával. Napi ötször hatszor kapok be valami keveset. Ma egy félszelet kirántott hústól is jól lakok. Nem ülök le akkor enni mert úgy mond ebéd idő van, hanem nem majd akkor ha éhes vagyok. Eszem egy keveset. Nagyon lassan eszem meg azt a keveset is amit szeretnék. De öt percnél többet ma már nem foglalkozom evéssel. Volt haspadom és abban kezdem el felüléseket végezni. 5 éve kettő ment. Tohonya disznónak éreztem magam. Nagyon elkeserített. Ma 100-at ülök fel egyszerre és ezt tízszer. Azaz egy délután ezer felülés. Ma 90 kiló vagyok. Teljesen lapos a hasam és lejárok az edző teremben is súlyzózni. Ledöbbentem. Vagyok olyan mint harminc éves koromban. A karomon és a mellem nagyobbak az izmaim mint akkor. Pont tegnap kaptam nőtől bókot. Céges busszal voltunk el a kollégákkal és én valamivel összekentem az ingem. Lekaptam a buszon magamról hogy átvegyem a másikat. A 30 éves nagyon csinos kolléganő mondta, ha minden férfi így nézne ki mint te boldog lennék. Észbontóan feszes a fenekem. Ismerem vagy öt éve és férje van de nagyon jól esett. Újból férfinak és jól érzem magam!!!!!!
2015. máj. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40/F, igazán jó volt olvasni a történetedet! Élő példa vagy arra, hogy ha valaki elhatározza magát, akkor az eredménye is meglesz! Gratula!
2015. máj. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm:):):):)
2015. máj. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!