Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek mi segített fogyni?

Nektek mi segített fogyni?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni( nem túl sokat max. 5-8 kg körül) nektek milyen gyakorlatokat váltak be? Mi segített fogyni? Azon kívül hogy sportoljak,nem kell túl sokat enni,ilyen olyan tabletták!????Mik voltak azok a gyakorlatokat?
2015. ápr. 7. 10:20
 1/9 kezo86 válasza:

Ne tabletázz, semmi értelme....

Járj el táncolni. Nekem a társas és a latin táncok sokat segítettek. És nem csak véknyabb lettem tőlük, de csinosabb is, ilyen nőiesen, az szerencsés.:) Plusz egy csomó boldogsághormon.:D

2015. ápr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem szedek tablettát csak példának hoztam fel! Nem igazán kedvelem a táncot de örülök hogy neked az bevált! :-)
2015. ápr. 7. 15:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia, én Norbi update kódok alapján fogyok szépen (nem régen kezdtem,nekem se kell sokat fogynom) :)

(Szerintem fenn vannak a neten is a kódok.)

A lényeg nem mindegy mit és főleg mikor eszel. Lehetőleg kerüld el az édességeket(cukros dolgokat), a rántott bundába sült húsokat, tésztákat,fehér lisztből készült kenyereket,sütiket. Ha mégis eszel belőle ,maximum délig szabad és keveset. (tehát ha néha megeszel egy finom sütit délelőtt,attól nem hízol a lényeg a mérték és az idő.)

A köretek nagy részét (rizs,sütőbe sült vagy főtt krumpli), délután 3-ig ehetted, ha később már nem fogyózol, hanem súlyt tartasz, (gondolom tartani is szeretnéd a súlyodat,) akkor már este is eheted őket.

Van még jópár kaja amit 3-ig ehetsz, keress rá a neten ha érdekel :)

Este már csak ilyeneket fogyassz : húsok, halak

ezekből bármikor és bármennyit ehetsz(csak ne forgasd panírba), zöldségek, felvágottak, virsli, sajtok(pl eidami, mozzarella, tojás, tükörtojás, lecsó,(csak kenyeret ne egyél hozzá.)

A módszer lényeg,hogy estefelé a vércukorszintedet már ne emeld meg, vagyis este semmilyen cukros, lisztes dolgot nem szabad, (sajnos ide tartoznak a cukros gyümölcsök is)

Ha mégis kenyeret eszel, válaszd a teljes kiőrlésüt, iktasd ki a fehér cukrot teljesen, helyettesíts édesítőszerrel vagy gyümölcscukorral.(így délután 3-ig lehet őket fogyasztani )

Mozgás pl tornázz: Pl. youtube-on is vannak fenn tornagyakorlatok, videok, én pl. Rubint Réka edzésvideóit szeretem, ezt heti legalább 3-szor csinálom, 40- 60 percet, mikor,hogy van időm. :)Emellett úszok, sétálok 1 órát(kocogni utálok) heti többször. Tudom még ajánlani pl. a biciklizést, ugrókötelezést,bármilyen kardiomozgást, a lényeg azt csináld ami jól esik. Én fogyok és formálódok szépen, valamint sokkal jobban érzem magam a bőrömben.Remélem segítettem valamit,sok szerencsét a fogyáshoz :)

2015. ápr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon hasznos és alkalmazni fogom!A napi mozgás nagyából megvan mert naponta 4km-t biciklize. Köszönöm és neked is sok sikert a további fogyáshoz
2015. ápr. 7. 16:32
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok! Hiába tornázok nem igazán látszik meg! De örülök hogy neked sikerült! :-)
2015. ápr. 7. 20:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Az akaraterő.
2015. ápr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja meg mindenkinek elmondtam, hogy én tisztán fogok étkezni + fitt,szép tónusú testet akarok. Gondolhatod ezek után ki akart leégni...:D
2015. ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálam a szénhidrátcsökkentés és az időszakos böjt tudta elérni, hogy kalóriamínuszban tudjak enni (ha nagyon odafigyelek. nehéz velem :D).

Másoknak persze más lehet a célravezető.

Sportolni szeretnék, de valahogy szinte semmi nem jön össze. Attól még fogyok, ha kalóriadeficitben vagyok, csak ugye akkor kevesebbet kell ennem s az egészség és a közérzet miatt is jobb lenne többet mozogni... De ez már az egyéni proplémám.


Tabletta eszembe se jutna.

2015. ápr. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen én is ilyen vagyok hogy van nekem akaraterőm csak hát nem mindig tudom magam rábeszélni a mozgásra,vagy éppen arra hogy ne egyek. Mindenkinek köszönöm szépen!! Mindenkinek sok sikert a fogyáshoz <3
2015. ápr. 8. 07:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!