Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék kb 5-6 kg-t fogyni...

Szeretnék kb 5-6 kg-t fogyni nyárig.2 hónap alatt ez megvalósulhat? Mit hogyan kéne csináljak?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 2. 23:26
 1/7 Krisztián120 válasza:

Figyelj oda az etrendedre.

Ne zabalj este lehetoleg mar. Egyel normalis kajat.pld. csirkemell, rizs, magvas kenyer Szemetet hanyagold.(hamburger, pizza..)

Kis futas nem art melle par naponta, es meg is lesz:))

2015. ápr. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze.:) Az előttem lévő jól elmagyarázta!
2015. ápr. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Oszt me' ne egyen este kedves elso? :)
2015. ápr. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert este jobban rakódik tudod este 6 után tilos. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Mellesleg késő este már tényleg nem kéne enni, mert raktározódik, de ha megfelelő tápanyag és az edzés intenzitása miatt nincs kalória +-ban akkor tök lényegtelen mikor eszik. :D
2015. ápr. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyi kedves utolso. Errol az este 6 hizlal minden hulyesegrol leszokhatna mar a vilag. :D annyira retro.
2015. ápr. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Arrol nem is beszelve, hogy mielott a sok okos nekiall dietazni mehismerhetne a teste mukodeset, meg a tapanyagok fajtait/funkcioit. Amugy gimis biologia.
2015. ápr. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Em ugy tudom, hogy lefekves előtt 2-3 órával nem lehet enni. Amugy ezt a 6 orasat én is egy hülyeségnek tartom, mert mondjuk ha neki alsz enni 6-kor, de este 10 vagy utana fekszel le, akkor biztosan éhes leszel akkor mar.
2015. ápr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!