Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy 162 cm magas,18 éves...

Egy 162 cm magas,18 éves lánynak mennyi az ideális testsúly?

Figyelt kérdés

2015. febr. 12. 22:14
 1/6 anonim válasza:
18%
Ha nem vagy nehéz csontozatú, akkor szerintem 45-50 alatt. Barátnőm ennyi idős 173 cm és 48 kg. Ja és csinos :'D
2015. febr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Én 165 cm vagyok, 53 kg és elég soványnak nézek ki, mások szerint is. Szerintem 56 kg-ig jó vagy.
2015. febr. 13. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tök fölösleges szerintem kg-at számolni. Ha normálisan étkezel, és közben sportolsz, ha belenézel a tükörbe, akkor szimplán látod, hogy még hol kéne lefaragni.

A sport hatására meg izmot növelsz, ami meg egy kicsit nehéz, de itt egyébként se a számok a lényeg. Hanem az, hogy milyen az összkép!


Egyébkén én 159 centi vagyok és 51 kg. És tökéletesen megfelelő a súlyom és arányos is vagyok, közben meg tornázom itthon.

2015. febr. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 57 kilósan karcsú voltam ilyen magassághoz. Nem sovány, nem is akarok soha az lenni, fit, nőies, de sajnos azóta híztam.

Attól is függ, hogy sportolsz-e, a testalkatodtól, igazából a súly egy teljesen sokadrangú dolog. A tükör a fontos.

2015. febr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az elsőnek üzenem, hogy a barátnője már nagyon sovány! Lehet, hogy neked csinos, de nagyon nem egészséges ahhoz a magassághoz a 48 kiló!

Szerintem ehhez a magassághoz 50-60 kg közötti a legjobb súly. (bár ez függ attól, hogy mennyire vagy sportos stb)

Én 162cm-hez vagyok 54-55 kg. És minden (!) ismerősöm szerint sovány vagyok, és ha fogynék, már beesne az arcom. (orvos ismerősöm is mondta, bár én sportolok is). Néhány hónapja volt egy nagyon stresszes időszakom, akkor lementem 52-53-ra, és azt hitték, beteg vagyok.

Mindenkinek más az izomzata, a csontozata, másképp oszlik el a súly.

Nem a kilóg számítanak, hanem az összkép!

2015. febr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én 43 vagyok 160-hoz és egyáltalán nem vagyok top alkat, szóval a kilók annyira nem számítank, csak az alak a fontos és hogy jól érezd magad a bőrödben!
2015. ápr. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!