Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem érdemes a mérleget nézni?...

Nem érdemes a mérleget nézni? Ez természetes?

Figyelt kérdés

3 hónapja kezdtem el edzeni komolyan, akkor még csak 1-2 kilós láb és kézsúlyokkal stb, majd szépen emeltük, most 10kg-os kézi súlyzókkal illetve kondigépen 20kg körüli súlyokkal dolgozok heti 3x 1órát.

153cm és 46kg voltam amikor elkezdtem, elég vékony voltam és fordított háromszög, fogyni nem is akartam, nem volt fenekem. 20 éves lány vagyok, 3 centit nőttem is decemberben, mielőtt elkezdtem.

Tegnap mértem meg magam és a 156cm-hez 49kg vagyok (vérzés előtti mérés) illetve napi 2-2,5l vizet iszok.

A fenekem kikerekedett, a combom is izmos, tömör. Tökre örülök. A hasamon még van mit alakítani, de homokóra alakom van, oldalról vékony vagyok, nagyon kicsi pocakom még van.

A ruháim ugyanúgy jók rám (XS-34-es méret), jobban is állnak.


DE! A csípőmön lett egy kis felesleg, ami olyan fura :D puha. Ha leguggolok az ott látszik, illetve ha állok akkor is ott az olyan kerek és nem tudom, hogy mit kéne vele tenni vagy hagyjam? Edzek csípőre is, de sajnos sokat ülök (suli + otthon tanulás).

Diétázni nem szeretnék, mert egyből az izmaimat veszi le. Várjak még és kicsit jobban gyúrjak rá vagy mit kéne? Vagy amiatt lett, hogy nőttem? Kicsit elbizonytalanított. Nőknél ez hogy van?

Bocsánat, ha hülyeséget kérdezek.


2015. febr. 12. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Képet rakj be, mert nem értem, mire gondolsz a csípődnél.
2015. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]


A jobb oldalira hasonlítok. A 3szög feletti részen két oldalt párnás rész :D remélem érted így.

Nem kerek a dolog, hanem van egy bemélyedés úgymond.

2015. febr. 12. 17:02
 3/4 A kérdező kommentje:
Jön a comb, szép izmos, van ez a bemélyedtebb rész és ez a párna majd a derék. Csúnya az átmenet.
2015. febr. 12. 17:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát gratulálok, 20 éves korodra elkezdtél nővé érni...
2015. febr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!