Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam? Valaki...

Hogyan csináljam? Valaki segítsen!

Figyelt kérdés
mindig elhatározom magam hogy nem édességet, de tudjátok néhányan milyen az ha évekig azt ettétek és most hirtelen döntötök valamiről. van lehetőségem egészségesebb ételeket enni, de valahogy mindig visszaesek. vagyis az egészséges mellé becsusszan 1 fánk vagy 1 túró rudi esetleg fél tábla csoki. pedig nagyon szeretném elérni a célom de egyszerűen mindig elcsábulok, hogyan akadályozzam meg, ti hogy tudtátok irányítani magatokat?

2015. febr. 4. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezért érdemes nem egyből űberszigorú diétával kezdeni, hanem átállni egy normális étrendre, és utána diétázni esetleg, akkor már nem lesz akkora a váltás. Kezdj el sportolni, akkor jóval nagyobb lesz az energiaigényed, és kevésbé fog számítani az is, ha valami szemetet eszel.
2015. febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is édesszájú vagyok:)

Nem is próbáltam megfosztani magam az édességtől.

A célom az volt, hogy KEVESET egyek belőlük.

Pl. régen egyből megettem egy fél tábla csokit, most egy hétig is kitart ugyanennyi.

Ugyanez volt a helyzet a szénhidrátokkal, bár azok hiányát sokkal könnyebben megszoktam, mint az édességét:)

Olyan édessége vegyél, amit könnyen fel tudsz osztani és eltenni. Pl. a fánk vagy a túró rudi pont szerencsétlen esetek ebből a szempontból. Én vagy táblás csokit veszek vagy olyat, amit eleve falatonként árulnak, vagy diót mártogatok tortabevonóba, és naponta csak 1-2 szemet eszem belőle, de van olyan nap is, hogy egyáltalán nem is kívánom.

2015. febr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!