Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miket szoktatok reggelizni a...

Miket szoktatok reggelizni a fogyókúra időszakában?

Figyelt kérdés

Az én reggelim eddig kimerült a vajas kenyérben, szendvicsben, péksütiben... Most, hogy változtatni szeretnék, fogalmam sincs, hogy mit ehetnék reggelire :S

Ma zabpelyhet ettem tejjel, de ezt már most unom, nem ehetem minden nap ezt :D



2015. jan. 26. 06:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Főtt tojás,túró,ilyesmi.
2015. jan. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Rántottát, teljes kiőrlésű zsömlébe teszek párolt csirke mellet, főtt tojást vagy sült májat és csemege uborkát. Körözöttes kenyeret retekkel. Zabkását vagy gyümölcsös joghurtot-én készítem, és ebbe teszek pár kanál zabpelyhet.
2015. jan. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Jöhet még pár ötlet esetleg

2015. jan. 26. 13:10
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én legtöbbször tojást reggelizek egy zsemlével

1500 kalória a napi keretem,három tojást szoktam megenni,vagy két tojást egy virslivel

a munkahelyemre is viszem az előző nap sütött rántottát.ha nem tojást eszek,akkor zsemlét sonkával és light sajttal,zöldségekkel,esetleg egy kefírrel.mióta fogyózom nagyon kívánom a kefírt,szinte minden nap eszek egyet,pedig nem nagyon szoktam tejterméket enni a sajton kívül.

ha szereted a zabpelyhet,főzd meg tejben,édesítsd édesítővel vagy tegyél bele reszelt almát,fahéjat,vagy karikázz bele fél banánt

reggel kell a szénhidrát is,ezért is eszek minden reggel egy zsemlét

2015. jan. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Fogyókúra idejében? És mikor eléred az álomsúlyt akkor visszaállsz a péksüteményekre meg a cukros löttyökre?
2015. jan. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi 3-as!

Nem, nem állok vissza a rossz kajákra, bocs, csak így tudtam megfogalmazni a kérdésem :D

2015. jan. 26. 16:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Natur joghurtba áztatott gabonapelyhet, müzlit, zabpelyhet, gyümölcsturmixot, Túrót gyümölccsel néha teszek bele zabpelyhet is (olyankor teszek bele egy kevés tejfölt és már előző este bekeverem), gyümölcssalátát kevés tejszínnel (én verem fel, nem a flakonos), tojást, banánkenyeret, banánpalacsintát,

Kekszet, szendvicset magvas zsemlével, csirkemell sonkával és salátával, és még sorolhatnám.

Mikor mi jut eszembe. A lényeg, a mérték és a változatosság.

2015. jan. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!