Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez még belefér?

Ez még belefér?

Figyelt kérdés
Mostanában esténként 2 tojást(főtt) szoktam megenni, egy fél szelet zsemlével. Ez még beleférhet egy diétába? Ill mit ajánlanátok tojáshoz?
2015. jan. 6. 16:48
 1/3 anonim válasza:

Attól függ még mit eszel napközben, mit sportolsz, hány kg vagy, hány cm, hány éves? - Szóval amíg ezek titokban maradnak senki sem fogja tudni megmondani :)

Milyen tojáshoz? Én savanyú uborkával szoktam enni.

2015. jan. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ebédet az iskolában, ás slussz :) 171/83, és szimpla főtt tojás
2015. jan. 6. 20:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebédet eszel csak és még úgy kérdezed hogy belefér e a vacsora? Olvass már utána légyszíves a diétáknak és ne ilyen baromságokat találj ki! Folyamatosan kell enned egy nap, úgy indul be az anyagcseréd ami segíti a fogyást. Ha pár hónap után végre megunod mert nem fogysz, vagy mert visszamegy a duplája akkor kezdj el 3 óránként egészségesen étkezni(hús, zöldség, gyümölcs, tojás, túró), mozogni, és annak meglesz a normális eredménye. Legalább reggeliznél...
2015. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!