Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fölösleges fogyóznom, diétázno...

Fölösleges fogyóznom, diétáznom, hogy ha nem sportolok?

Figyelt kérdés
Mostanában korán reggeltől benn vagyok az iskolában, 3-5 óra körül érek haza, és nagyon álmos vagyok alig van erőm valamihez is, csak próbálok tanulni amit föladtak (hétvégén könnyebben megy a tanulás, mert akkor nem vagyok fáradt), és az az igazság hétvégén sincs sok kedvem bármihez, és a szüleim is otthon vannak. Tudom (tapasztalat) hogy a hideg miatt nincs kedvem ennyire semmihez. Alig várom hogy jöjjön a meleg, mert akkor már tényleg nekiállok, gyalog fogok hazamenni suliból (egy óra gyaloglás, szeptember-októberben is csináltam, de abba hagytam) ez biztos meglesz, ha más nem is. De amíg nem mozgok rendszeresen addig fölösleges a diéta? Vagy csak tartom a súlyomat vele?
2010. febr. 5. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyél magas vastartalmú ételeket és sok C-vitamin tartalmú zöldséget, és nem leszel olyan fáradt! Diétázni érdemes, de a vasra figyelj, nehog ymég vérszegényebb legyél(fáradtság)

Érdemes lenne AHÁZIORVOSODNÁL IS JELEZNI EZT A NAGY ÁLMOSSÁGOT, S CSINÁLNA EGY VÉRKÉPET, S ÍRNA VASAT, MONDD NEki , hogy diétázol, s figyelembe veszi az adagnál.

(dió, csoki, tojássárga, marhahús, és sok savanyú káposzta - ezekre figyelj, mert hiába fogysz, ha teljesen legyengíted magadat!) Sovány lány hamuszürke arccal mindig fáradt - ez se lenne szép!

Szóval: irány a doktor, vastabletta, ha kell, aztán diéta, később mozgással.A mozgás különben energiát ad. Mint a dinamó.

2010. febr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fölösleges diétáznod.Mindenféle sport nélkül is tudsz fogyni ha egy egy nap kevesebb kalóriát eszel meg mint amit elhasznál a szervezeted .Ha 2500 volna a szükséges nálad és csak 2000 a bevitt akkor a hiányzó 500-at kénytelen a túlsúlyodból fedezni.
2010. febr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a diéta sosem felesleges! valamikor én is lustább vagyok és nem mozgok minden nap de attól még diétázom.
2010. febr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet fogyni sport nélkül is, csak nem érdemes. A sport azon kívül, hogy gyorsítja a fogyást, segít abban, hogy ne legyél plöttyedt. Ha sokat fogysz, mozgás nélkül, akkor a bőröd megereszkedik. Azért kell egy kis izmot is felszedni, hogy kitöltse a zsír helyét.

A többi meg kifogás. Ezt te is tudod. Ha én akarok mozogni, akkor találok rá alkalmat és időt. Itt jön be az akaraterő a képbe. Ha fáradtan megyek haza, akkor is ráveszem magam, hogy legalább egy fél órát mozogja. Vagy reggel hamarabb kelek, akármilyen nehéz is. Ha nem tudok a hó miatt futni, akkor veszek akármilyen torna dvd-t (ezek ma már potom pézek, és le is lehet tölteni), és arra nyomom otthon. Szóval meg lehet oldani, ha az ember akarja.

2010. febr. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdésedben a válasz:)

IGEN FELESLEGES!

Arra jó, hogy átszokj, egy kicsit egészségesebb életmódra.

2010. febr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!