Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan híztatok el és hogyan...

Hogyan híztatok el és hogyan fogytatok le uána?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem jövök rá, hogy mit csinálok rosszul. Koplalni nem tudok, így az igaz, hogy sokat eszem, de sokat mozgok is mellette.

Mennyire játszik szerepet az étkezés a fogyásban?



2015. jan. 4. 00:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Az étkezés játszik a legtöbb szerepet a fogyásban.

Én lustaság miatt, és mert sokat ettem, főleg gyors kajákat. Ezért híztam el. Ez könnyen ment.

Fogyni már sokkal keservesebb, és nehezebb volt, de végül is sikerült leadni 25 kilót.

Ezt pedig egészséges táplálkozással, és napi edzéssel /sporttal értem el.

2015. jan. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én hormonprobléma miatt híztam, két hónap, +20 kiló, azt hittem, bele fogok halni (a szervezetem ilyen rövid idő alatt nyilván nem volt képes hozzászokni a plusz súlyhoz). Aztán még +10 feljött, pedig akkor már durván koplaltam. És onnan nem mozdult, bármit is csináltam.

Szerencsére nem sokkal később háziorvost váltottam, aki elsőre azt mondta, hogy szerinte hormonprobléma. Továbbküldött, egy csomó kivizsgálás után kaptam gyógyszert, amitől aztán egy hónap alatt 15 kilót fogytam.


Ha úgy érzed, hogy te tényleg mindent megteszel a súlyodért, és a belefektetett munka sehogy nem látszik, akkor érdemes orvoshoz menni.

2015. jan. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 25 évesen híztam el, majdnem 80 kg voltam, és csak 170 cm. Sokat ettem, legtöbbször késő este, és nem mozogtam. Azóta megjött az eszem, figyelek az étkezéseimre, járok edzeni, és leadtam 7 kg-ot, viszont izmosodtam is.

Koplalni nem is szabad, mert utána csak visszaszeded azokat a kilókat. Én személy szerint figyelek a szénhidrátra, hogy a nap vége felé már lehetőleg keveset vigyek be belőle, és inkább több fehérjét.

2015. jan. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!