Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti, hogy álljátok meg így...

Ti, hogy álljátok meg így karácsonyi időszakban, hogy ne egyetek édességet?

Figyelt kérdés
2014. dec. 15. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Nem AZT kell megállni, hogy NE EGYÉL édességet, hanem hogy csak EGY-KÉT darabot maximum és azt sem minden nap.
2014. dec. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem t800-as terminátornak nincs szükségem

táplálkozásra

2014. dec. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor lazább vagyok magammal és nem csinálok bűntudatot belőle. Eszem, ami jól esik.


Szerintem ne tiltsd el magadtól teljesen, 1-2 szelet nem árt. Évente csak egyszer van kari. :)

2014. dec. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak pár szeletet eszek és ennyi.
2014. dec. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy karácsony lesz, még nem tudok betömni napi 1 kiló édességet. Ugyanannyit eszem, mint máskor, ha ebbe belekerül 2 szelet süti vagy 1 szaloncukor, az semmit nem számít. Ha meg eleve nullaédesség diétán vagy, akkor nyilván nem jelent gondot lemondani az ünnepi sütikről sem. Nem tuszkolja le senki a torkodon. :D
2014. dec. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nehezen. Eszem, de csak 1-2 db-ot naponta, pedig sokkal többet szeretnék. Tukmálom a család többi tagjára, hogy fogyjon, aztán a maradékot elteszem szem elől. És fogadkozom, hogy diétázni fogok az ünnepek elmúltával!!!

És sportolni..DDDD

Egyébként a maradék sütiket lefagyasztom. Mindig sok félét szoktam sütni (úgy 10-12 félét), sokat elajándékozok, eszünk is belőle nem keveset, a maradék vegyesen megy a fagyóba, 3-4 dobozzal...Szuper amikor nem kell sütni , és mégis egész tál süti van...

2014. dec. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nekem akkor jó a közérzetem, ha tisztán kajálok. Nem is kívánok mű édességeket, sütiket amióta így eszek:)
2014. dec. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tele eszem magam halászlével, párolt hallal és zöldségekkel. Édesség gyanánt kávét iszok és ha tele vagyok nem esik jól még enni, így megtudom állni a sütiket. Ameddigra meg már megint éhes lennék, elpakoltuk a sütiket másnapra:)

Boldog karácsonyt!

2014. dec. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hát én általában, mint minden más alakalommal, azt az alapvető emberi tulajdonságomat használom, amit úgy hívnak, hogy AKARATERŐ... no persze ha az nincs, akkor segít ha kikötöd magad egy fához!!
2014. dec. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!