Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 évesen 74kg vagyok és 175...

14 évesen 74kg vagyok és 175 cm. Hogyan tudnék leadni egy olyan 10kg-t. A nyárra?

Figyelt kérdés
jelenleg most azt csinálom hogy napi 150 felülés, 100 súlyzó emelés (4kg),és 15 perc helyben kocogás
2010. febr. 1. 00:05
 1/2 anonim ***** válasza:
diétázz, amint jobb lesz[nem lesz ekkora hó:P] az idő menj el a szabadba futni, az sokkal többet ér, mint a sulyzó meg a helyben kocogás...:] napi egy óra futás és életmódváltás ! garantálom neked hogy nyárra jó formában leszel :P
2010. febr. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt már egyszer leírtam, egy másik kérdéshez, de ide is bemásolom, hátha hasznodra válik:

Én úgy fogytam le 10 kilót (74-ről), hogy egyszerűen megfeleztem az adagjaimat. :) Főleg vacsorára ettem kevesebbet, mint előtte; meg ugye nem nagyon nassoltam, maximum csak hétvégén a nagymamám sütijéből ettem egy keveset. :)

Esténként meg tornáztam 15 percet, tényleg nem többet. :)

Így pár hónap alatt lement rólam a 10 kiló, és bő egy évig nem is jött vissza, ráadásul semmiről nem kellett lemondanom, a csokit kivéve. Magam sem nagyon hittem, hogy ennyi elég volt, pedig tényleg. :))


Egyébként nemrégiben találtam egy ehhez nagyon hasonló, csak jobban kidolgozott fogyókúrát, a címe Murci módszer. Könnyű, mindent ehetsz, csak a régi jól bevált rendszer szerint (reggelire sokat, ebédre keveset, vacsorára szinte semmit, stbstb.), és nagyon sokat lehet vele fogyni (ráadásul a könyv sem hosszú, hamar el lehet olvasni és nem lehet belezavarodni. :))

2010. febr. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!