Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni. Adnátok...

Szeretnék fogyni. Adnátok tanácsot, hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


21 éves lány vagyok, nem rég költöztem el otthonról és mióta eljöttem, hipp-hopp felszaladt rám 10-15 kg, ami persze nagyon csúnyán meg is látszik. Szeretném megállítani még most a dolgot, remélem még menthető. Segítenétek, hogy álljak neki a dolognak? Étkezés, mozgás minden terén. Köszönöm szépen előre is!


Mellékelek képeket.:


[link]


[link]


[link]


[link]


Szörnyen érzem magam emiatt. Nem tudok úgy öltözködni, ahogy szeretnék, még kimozdulni is utálok emiatt. Ismerkedésről nem is beszélve.


Még egyszer köszönök minen segítséget!!


2014. nov. 2. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legfontosabb, hogy olyan diétát / mozgástípust válassz, amit nem esik nehezedre hosszabb távon betartanod...

Mi nem ismerünk téged, te ismered magad.

Olvass minél többféle módszert, és kísérletezz, látni fogod, neked mi válik be.


Nekem:

- kihagyom a reggelit (tudom, a legtöbben azt mondják, ez nagy hiba, de sosem reggeliztem, ilyenkor sosem vagyok éhes)

- ebédre valami olyat eszek, amit szeretek, ami ízletes, nemigen számolgatom a kalóriákat, de kis adagot eszek, sokkal mérsékletesebben, mint régen

- vacsorára (vagy ha megéhezem a főétkezések között) már csak valami apróságot: sajtot, tojást, zöldsalátát, almát, ilyesmit.

- ha megkívánok egy kis édességet, lelkifurdalás nélkül megeszem:), de ilyenkor 95%-ban megállok mondjuk 2 kocka csokinál. (A kivételt az ünnepek jelentik.)

- ha tudom, hogy olyan helyre megyek, ahol várhatóan sok étel lesz, akkor aznap a főétkezést is tudatosan kalóriaszegényen oldom meg

Mostanában egyáltalán nem esem kenyeret, de ha elérem a kívánt súlyt, ezzel fel fogok hagyni, mert a friss kenyér nagyon jó:), de azt is csak mértékkel!

Természetesen sokat iszom, főleg teát (néha egy hangyányi mézzel, de általában magában), de ez régebben is így volt.


Itthon szoktam tornázni, hetente 2-3 alkalommal úgy 30 percet, ez a leggyengébb láncszem, de egyelőre így is fogyok.

2014. nov. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :)
2014. nov. 3. 08:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kis összefoglaló: [link]


Nem elég elolvasni, fel is kell fogni.

2014. nov. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!