Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Combbol lefogyni nekem több...

Combbol lefogyni nekem több mint fél év lesz vagy három négy honap ha körte alkat vagyok?

Figyelt kérdés

Tudom az étrend számit ez meg van alacsony ch és fehérjét probálok sokat enni egészségesen a gyümölcsökkel is ovatos vagyok. Mellette heti kétszer aerobic intervallumos heti háromszor futás .

Csak én fogyni szeretnék és nem thdom mivel tragikus részem körte alakt vagyok nekem mennyi idő onnan lefaragni kb 5 centit://


2014. okt. 12. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:

ezt igy nem lehet megmondani, mivel nem adtál meg semmilyen adatot, hogy most éppen nézel ki, hány kiló, centi vagy.

privátba küldök egy cikket, ami ezt a témát boncolgatja

2014. okt. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

164 centihez 61 kiló vagyok a combom 60

sportolok mellette mindennap 30 40 perc futás)

2014. okt. 12. 09:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Az idális súlyod 57 kg, a max normálisanak mondhato meg 64kg.

Valoszinű, hogy a combodrol fog lemenni utoljára, én olyan 1-2 hónap között mondanám, ha a diétát jol csinálod, kb 1200-1400 kalória lenne idális szerintem neked

2014. okt. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen 1200 lesz belove plusz a sport:)
2014. okt. 12. 11:08
 5/7 angelside ***** válasza:
Sajnos helyi fogyás nincs. A testedtől és genetikádtól függ, hogy hova, milyen ütemben "pakolod fel", vagy "építed le" a zsírtartalékokat.
2014. okt. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is körte alkat vagyok.Combra,popsira tornàzom.Izmosítani lehet max.Amikor fogytam akkoris felülről már nagyon sovány voltam,a combom ugyanakkora maradt,pedig csak ebédet ettem,mást nem,keményen s egészségtelenül koplaltam.De a popsim ugyanakkora maradt,vagyis nagy,így a kedves jóindulatú s persze tökéletes emberek beszólogattak nekem,persze kaptam jó megjegyzést is.
2014. okt. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolso valaszolo tudom nekem is beszologatnak a combommal kapcsolatban amit sajnalok hogy sose lehet szep labam ami vekony de sporzolok hogy az tegye helyre:) es kakild le!!!!!
2014. okt. 14. 17:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!