Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diabetikus cuccokat lehet...

Diabetikus cuccokat lehet update alatt fogyasztani? Ugye azok édesítőszerrel vannak készítve?

Figyelt kérdés
Akkor ha veszek diabeikus lekvárt,az nem hízlal? Köszi
2010. jan. 22. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:

100grammot nézünk, akkor a gyümölcsök közül ajánlott a papaya 15kcal és az alma 30 kcal.

Az ananász 50, a banán 105, a cseresznye 60, az eper 50, a mandarin 45, a körte 50, a narancs 40, a nektarin 50, az őszibarack 40 kalóriát tartalmaz.


Őszibarack lekvárral jársz a legjobban, hamár :)

2010. jan. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de diabetikust vegyek ugye?
2010. jan. 22. 08:49
 3/8 anonim ***** válasza:
hát vehetsz, bár az bűn rosz, de ha megbírod enni, jha mert a normálisban baromi sok cukor van, a diabetukusban meg csak édesítő és az édesítő az nulla kalória.
2010. jan. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi

Még nem kóstoltam,talán megkocáztatom :D

2010. jan. 22. 08:55
 5/8 anonim ***** válasza:
A diabetikus lekvár Update 2. Nem rosszak,én ezt eszem. Van Norbis U1-es lekvár is. Az áfonyásat kóstoltam.
2010. jan. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszike
2010. jan. 22. 12:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem mindegyik diabetikus lekvár van édesítőszerrel készítve. A legtöbb gyümölcscukorral készül és azokat nem lehet este enni.

Csinálj magadnak saját lekvárt cukor nélkül édesítővel és Dr. Oetkeres zselésítő porral. Ez full 1-es és este is ehető, a tejbezabira vagy az update palacsintára kitűnő. Édesítőnek én a folyékony Ezerédest használom, porosat pedig a süssinát.


Egy régóta updatező

2010. jan. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hát én sajna nem tudok lekvárt csinálni :(

de amúgy se este szeretném enni

azért köszi

2010. jan. 22. 18:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!