Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon kövér vagyok?

Nagyon kövér vagyok?

Figyelt kérdés

156 centi és 80 kilo vagyok :(. Nem birok tükörbe nézni sem. 23 éves vagyok. Most elkezdtem fogyózni,lement a súly 78ra aztán vissza 80ra ezért elment a kedvem és abbahagytam. Októbertől újrapróbálom, mert most nagyon sok tényező akadályoz, extra sok a stressz. 156 centihez milyen suly lenne ideális? Éhezni nem nagyon bírok :(

Fénykoromban 47 kilo voltam, akkor azt mondták vékony vagyok...


2014. aug. 21. 10:57
 1/5 anonim válasza:
Húúú. 156 centihez 45-46 kiló a normális. Te ennek majdnem a duplája vagy.. Figyelj oda az étkezésre, és mozogj rengeteget! Ha nem is egyből fogod leadni a kilókat, de apránként legalább 60-ig lemennél, az már jó lenne:)
2014. aug. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rosszul fogyóztál. Nem koplalni kell, hanem az egészséges életmódot tartani egy életen át. Napirend, étkezések száma és állandó időpontja fontos, emellett a mozgás és a kellő mennyiségű pihenés/alvás is.
2014. aug. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát jah, nagyon kövér vagy. Szálkásító étrend kell, plusz naponta mozgás, ezzel a súllyal elég lesz napi 40 perc helyben gyaloglás folyamatosan.

Ha nem megy az sem baj de hozd fel magad erre az időre, aztán mehet a helyben kocogás, utána a helyben futás. ha ez is megvan nyomhatsz 20-25 perc HIIT edzéseket is heti 3x. Nem etalon amit írtam más mozgással is kiválthatod.

Gyaloglás közben olyan tempót tarts hogy a pulzusod 130 alatt maradjon, ebben a tartományban a legjobb szinte a zsírégetés.

Ez olyan tempó amikor ha kérdeznek levegőkapkodás nélkül tudj visszaválaszolni.


A kajáláson fog múlni a sikered 70%-ban. Itt egy 65 oldalas írás, erre alapozhatsz. 1 óra és tudsz mindent és nem lesznek felesleges körök. Jövő nyárra egy húszassal könnyebb vagy mindenféle koplalás meg idióta diéták nélkül.

[link]

2014. aug. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van pasid?
2014. aug. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Férjem van :)
2014. aug. 23. 20:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!