Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér vagyok?

Szerintetek kövér vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 13 éves lány vagyok. Ma reggel amikor belenéztem a tükörbe azt vettem észre, hogy FOGYNOM KELL! Szerintetek? Ha igen, akkor hogy? (Diétát nem engedik a szüleim)

Itt vannak a méreteim :-/ :

Magasság: 163cm

Súly: 53kg

Mell méret: 80B-C

Derék(van egy kis pocim, ami zavar :-/ ): 74cm

Csípő: 90cm

Fenék: 97cm

Comb(ami leginkább zavar, meg össze is ér, de hiába edzek nem lesz vékonyabb :-( ):56cm

Szerintetek? Köszi a válaszokat! :-)


2014. aug. 11. 20:05
 1/8 anonim válasza:
Ahogy nézem a méreteidet szerintem nem vagy kövér.a combjaidbol pedig lehet, hogy azért nem tudsz leadni mert alapból ilyen (körte) alkatod van.
2014. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! :-)
2014. aug. 11. 20:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem fogynod kell hanem izmosodnod!
2014. aug. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben, és vannak ilyen 'bevált' gyakorlatok? Vagy valami sport? Mert röplabdázok, de nem mintha izmosodnék, max. a combom, meg a fenekem :-/
2014. aug. 11. 20:28
 5/8 anonim válasza:
Még csak 13 éves vagy szóval nyugi ...már elkezdtél formálódni vagy még csak fogsz...magasabb leszel meg stb...ezek csak a mostani méreteid , de ezek változni fognak ...a combod leheg hogy most zavar de az is változni fog :-) ...én is ilyenkor kezdtem el megnyúlni és más alkatom lett :-) ...bőven van még időd :-)
2014. aug. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy kövér. :D
2014. aug. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben... :-/ Azért köszi :-)
2014. aug. 11. 20:57
 8/8 anonim válasza:

Nem vagy kövér :) véleményem szerint tökéletesek a méreteid és alakulni is fogsz még :) Ha kicsit szeretnél alakuni, sportolj, tornázz. Igaz, helyi fogyás nincs, de a biciklizés pl szépen formázza a lábakat (tapasztalat) :)


És nehogy beleess abba a hibába,hogy koplalni kezdesz mert kövérnek látod magad. Nehéz kilábalni az evészzavarkból. (szintén tapasztalat)


Sok sikert! :)

15/L

2014. aug. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!