Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti centiben mennyit fogytok...

Ti centiben mennyit fogytok hetente?

Figyelt kérdés

Kicsit el vagyok kenődve, mert már két-három hete odafigyelek a kajára (ennyi mindig bőven elég szokott lenni), és egy hete rendszeresen edzek (hatszor bringa kb. 1 óra, durva erdei terepen és 3x10 perc flabi), de nem nagyon történik semmi. 1 kilót fogytam, amiből 0,5 kg visszajött, és centiben is csak egy ment le. Mondjuk nem kell sokból fogynom, mert a derekam így 65 cm a csípőm pedig 92, de a csípőmön kb. 88-89 szoktam lenni, a derekam az 63-64.

Tényleg nem értem, mit csinálok rosszul, mert korábban mozgás nélkül is simán lement 2-3 kiló, most meg mindent beleadok, és nem akar mozdulni. 58-59 kg volt a "versenysúlyom", ezt szeretném elérni, mert jövőre babát is szeretnénk, és nem akarok súlyfelesleggel nekivágni.


Az anyagcserém elég lassú, azért és a feszesítés miatt kezdtem el flabira járni, de már az utóbbi néhány alkalom alatt nem veszem észre, hogy annyira pörgetné a dolgokat. Szerintetek fel kellene emelnem 20 percre az adagot? Ma főztem maté teát is, hátha az segít...


Ti hány centit szoktatok átlagban fogyni hetente?


2014. aug. 5. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szedjél szűztea kapszulát!
2014. aug. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Flabi egy rakás kaka.

Bringától erősödik a lábad. Csinálj cardiot

2014. aug. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem azért járok flabira, hogy fogyjak. A narancsbőrömön idáig sokat javított, feszesedtem rengeteget, pedig még csak két hete használom. Ezen felül az anyagcserémet is nagyon felpörgette, de most már úgy néz ki, megszoktam a terhelést, és azért belassult kicsit megint.


A biciklizés mi, ha nem kardió? :)

2014. aug. 5. 11:05
 4/7 anonim ***** válasza:

erdei terepen csak erősít

és valszeg attól feszesedsz és tűnik el a narancsbőr


de ha 40pedig állsz a flabin, claudiashifferként fogsz leszállni róla!

2014. aug. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon régóta biciklizek, csak most egy időre abbahagytam. Sajnos a narancsbőr ott figyelt akkor is, most viszont tűnőben van, ezért azt gondolom, ehhez kellett a flabi is. Na de nem istenítem, nem attól várom a csodát, de ha egyszer érzem, hogy használ, akkor használni is fogom.


Nem gondolnám, hogy a biciklizés erdei terepen csak erősít, bár nyilván az sem hátrány, a lényeg, hogy kalóriát éget. Szerinted csak akkor van a megfelelő tartományban a pulzusom, ha egyenes úton tekerek? Erdőben erre nincs esély? És a spinning? Az nem kardió? Tudtommal ott is a hegyre fel, hegyre le a lényeg... És mi a helyzet az intervall edzésekkel? Azok nem égetik a zsírt?


Ebbe inkább ne menjünk bele, hiszen nem is ez volt a kérdésem.

2014. aug. 5. 11:17
 6/7 anonim ***** válasza:
2-3hete figyelsz a kajára, 1hete edzel, akkor ne is várj nagy eredményt! Időt kell neki hagyni.
2014. aug. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen. Azt hiszem tényleg igaz, hogy a korral nehezebben megy! Csak 25 vagyok, de két-három éve ennyi idő alatt simán mentek lefele a kilók...
2014. aug. 5. 13:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!