Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Úszástól lehet fogyni? ( Ha...

Úszástól lehet fogyni? ( Ha rendszeresen csinálom)

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy vállakat erősíti, de azért eltűnhet a kis úszógumi rólam?
2010. jan. 10. 13:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az úszásról azt hallottam hogy a legjobb fenék formáló. Volt egy osztálytársam aki versenyszerűen úszott. Nem voltak rajta úszógumik, de szerintem egyáltalán nem volt szép alakja. A feneke nem volt olyan jó a combjai nagyon izmosak voltak míg a vádlija pipaszár. A vállai szélesebbek voltak mint sok fiúnak, és mellei is alig voltak. Szóval egyáltalán nemvolt nőies alakja, de az igaz hogy úszógumi sem volt rajta.
2010. jan. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Ha fogyni akarsz,mindegy mit sportolsz,lényeg hogy mozogj valamit.Az úszás nagyon egészséges,minden izmot megmozgat,szerintem vágj bele!
2010. jan. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az úszás NEM fogyaszt. Pontosítom: nem kellő hatékonyságú, amennyiben fogyni szeretnél. Az úszás inkább izomfejlesztő, testet építő sport, méghozzá meglehetősen kimerítő. Ha a fogyás a célod, inkább fuss. Az a legjobb. A séta, az úszás, a biciklizés nem elég jók a fogyni kívánók számára.
2010. jan. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De ilyen időben nem futok. Kondizni nem tudok, mert a közelben konditerem nincs. Szabadban meg nem futok ilyen időben, mert nem bírom sajnos. Azért gondöoltam, hogy addig úsznék, míg nem lesz jó idő.
2010. jan. 10. 15:26
 5/15 anonim ***** válasza:
Esetleg az úszás felfejlesztené az állóképességed tavaszig, és újult erővel vághatsz bele egyéb sportokba amint beköszönt a tavasz:)
2010. jan. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az úszógumi eltüntetésére diétázni kell.

Az úszás semmit nem ér ilyen szempontból, az úszók mind puhák. Nézz meg egy atlétát, és egy úszót egymás mellett! Egy-két úszó van aki genetikailag izmos, de a 99%-uk inas, vékony, puha. Az, hogy a tüdőkapacitásuk jobb, és a mellkasuk térfogata megnő, az egy dolog, de ehhez 20 évesen ott tartanak, hogy 4 éves koruk óta úsznak, és van, hogy napi 4-6 órát!

A vízben szinte lebegsz, mintha a szárazföldön úgy futnál, hogy mondjuk a egy nagy lufi a testsúlyod felét megemeli...

2010. jan. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is szívesebben úsznék fogyás gyanánt más sportok helyett, de sajnos nem olyan hatékonyan fogyaszt. Én soha nem tudtam tőle fogyni, pedig mellette egészségesen táplálkoztam. Nagyon sokat kellene ahhoz úszni, hogy valaki tudjon tőle fogyni.
2010. jan. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Akkor miért mondják, hoyg ez is jó kalóriaégető???
2010. jan. 12. 15:34
 9/15 anonim ***** válasza:
Te figyelj, akkor csináld! Aztán tapasztald meg, hogy mi a helyzet!!!
2010. jan. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan jó kalóriaégető. Persze aki napi 1-2 órát nagyon tempósan úszik, az nem fog elhízni, de hát mennyi energia kell annyi úszáshoz? Azért ahhoz kell kondi rendesen, utána meg farkas éhes leszel, ez biztos.
2010. jan. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!