Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lefogyni combról?

Hogyan lehet lefogyni combról?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet lefogyni combról?

2014. júl. 20. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__49..



máskor mielőtt kérdés teszel fel érdemes az oldalon a keresőbe beírni a kérdésedben szereplő kulcsszót és úgy sok hasonló kérdéssel találkozhatsz mint amit te is megszeretnél tudni

2014. júl. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt a hülyeséget minden héten megkérdezi valaki. :)
2014. júl. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez miert hülyeség? Ha valaki nem akar kövér disznõ lenni. De ugylatom egyesek akarnak.
2014. júl. 20. 18:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért hülyeség, mert nincs helyi zsírégetés. Nem tudsz csak combról fogyni, sőt egyáltalán nem tudod befolyásolni, hogy honnan menjen le a zsír. Másodszor pedig azért hülyeség, mert már vagy ezren megkérdezték ugyanezt, csak venned kellett volna a fáradtságot, egynél elolvasni a válaszokat.
2014. júl. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mibõl gondolod h nincs nekem lehet hogy van.
2014. júl. 21. 12:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, te ilyen csodaember lehetsz, akinek teljesen máshogy működik a teste, mint az összes többi embernek a világon.
2014. júl. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Idióta,Gondolgozz mielõtt írsz!
2014. júl. 21. 14:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudod a keresőt használni, és megnézni mit válaszolnak a másik száz kérdezőnek, aki ezt kérdezte. Fogalmad sincs róla, hogy működik az emberi test. Mikor felvilágosítalak, hogy nem létezik lokális zsírégetés, te még kitalálod, hogy de nálad lehet, hogy van. Mindezek után még én vagyok az idióta.
2014. júl. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mostmar az idiótàbnál is idiótább vagy. Amugy en nem ugy gondoltam amit kerdeztem,veled nem lehet komunikalni.
2014. júl. 21. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!