Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hulahopp karika -tapasztalatok...

Hulahopp karika -tapasztalatok, tanácsok? Tényleg beválik?

Figyelt kérdés

Már 3-4 hónapja diétázom, szépen fogyok is, de a csípő-derék arányom nem jó, vagyis nem elég vékony a derekam. Ezt szeretném hulahoppozással orvosolni, de olvastam már róla hideget-meleget, nem tudom, tényleg használ-e. Esetleg van valakinek konkrét tapasztalata?

Köszönöm előre is.


2010. jan. 9. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia én szoktam karikázni, s nekem bevált. Mondjuk én elég vékony vagyok, nem fogytam tőle, de a hasfalam feszes lett, megvoltam vele elégedve!!
2010. jan. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Én úgy tudom, hogy beválik hiszen azoknak a részeknek kell legintenzívebben dolgoznia, de nincs tapasztalatom benne. Most akarom én is elkezdeni.
2010. jan. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Helyi zsírégetés nem létezik, ha izmosodik az ember, attól még a zsír ott lesz felette... Csak a diéta számít... Azt meg meg kell tanulni, a neten keringő b@romságokat csupa olyan ember találta ki aki lusta arra, hogy egy könyvet a kezébe vegyen... Nem tudom, hogy diétázol, de tapasztalatból mondom, hogy biztosan rossz... Hiába fogysz, az valószínű izom és víz... nem zsír... Ez is tudomány, bár magyarországon 10 millióan gondolják azt, hogy értenek hozzá, és osztják az észt :)
2010. jan. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kedves 15:25! Egyrészt azért kérdeztem, hogy informálódjak, másrészt milyen alapon mered kijelenteni azt, hogy biztosan rosszul csinálok valamit? Úgy tűnik Téged sem a tények érdekelnek, hanem a saját sztereotípiáid alapján osztasz le másokat/engem 0 információ alapján. Ez azért vicces, mert épp ezért szapulod itt az embereket. Én elhiszem, hogy értesz hozzá, de talán nem Te vagy az egyetlen az országban.

Egyébként köszönöm a válaszokat!

2010. jan. 9. 16:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!