Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó ha Szuper Fat Burnert...

Jó ha Szuper Fat Burnert szedek,197 cm és 85 kg-al?

Figyelt kérdés

Sajnos majdnem mindennap nassolok vagy 100 gr tejcsokival egyenértékű kakót, csokit vagy más édességet és sokat eszek : 2x 3nagy szelet kenyér felvágottal és meleg ebéd.


Úgy érzem rossz az anyagcserém és a nyirokkeringésem is elakadt, nehézkes vagyok és az olcsó kajáktól (szójás felvágott, szójás májas, szójás polykatallér) teljesen elfáradok és érzem hogy telítve vagyok szójával és akkor érzem jól magam, ha anyagcserét pörgető tablettát szedek. Eddig időnként ittam ilyen teát, de most vettem ilyen Fat burnert [link] (nem azonos a sima Fat burnerrel!) Most hogy pár napja szedem, kellemesen bizsereg a háj rajtam ahogy égeti a tabletta, rádiákmunkázok mozgással hogy hasson.


Barátom nagyon leszólt, hogy már így is csont és bőr vagyok (elfogult) és már nincsen hova fogynom. Nagyon kifejezte nemtetszését, hogy szedek zsírégetőt, azt mondta nekem már nincsen hova fogynom. Kinek van iagaza?


2014. júl. 18. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
a super fat burner és társai ilyen 1%os dolgok a fogyásban...
2014. júl. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Remélem ez trollkodás, mert ha nem, akkor sík hülye vagy.

Neked valami csodatested lehet, hogy érzed a nyirokkeringést, szójatelítődést, és a zsírégést. Elárulom, ha ilyen szemét kajákat eszel, nem égetsz zsírt, akármilyen tablettát szedsz be.

Na most vagy troll vagy, vagy egy hülye anorexiás liba. Remélem az előbbi.

2014. júl. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Régebben fogytam vissza 20 BMI-re ilyen kajákkal mozgás nékül, csak nagyon keveset ettem és nem szedtem fogyitablettát se. Most is részben azért szedem, hogy méregtelenítsen
2014. júl. 19. 00:05
 4/6 anonim ***** válasza:

A szépséget nem BMI-ben mérik, a testzsír százalékot sem. Ha fogyni akarsz, akkor csinálj rendes szálkásító diétát, mozogj, és még hiperszuper zsírégetők sem fognak kelleni.

Jesszus, most nézem milyen magas vagy. Ehhez nem is biztos, hogy olyan sok ez a súly. Lehet, hogy a barátodra kéne hallgatnod.

2014. júl. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az ételek eltömítenek, ezt nem nehéz érezni és ez a tabletta az anyagcserét felpörgetni, így kevesebb méreg tud bennem lerakódni és az emulgeáló hatása folytán méregteleníti a májat is és a kolerszterint csökkenti. Ez jó nem?
2014. júl. 19. 00:38
 6/6 anonim ***** válasza:
neked nem fogynod kellene, hanem hízni, extrém sovány lehetsz...
2014. júl. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!