Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van hatásos módszer a fogyást...

Van hatásos módszer a fogyást követő megnyúlt bőröm eltüntetésére?

Figyelt kérdés
Nem a plasztikai sebészetre gondolok, mivel azt nem tudom megfizetni, de a fogyás után most mindenem lóg (karom, hasam, combom, stb...)Nagyon csúnya, még kövéren sem volt ilyen. Próláloztam már egy pár dolgoggal a Vishi-től a gyógyfüves pakolásokig, semmi vátozás. Tornázok, kocogok, CHI-gép masszázs gép, de fél éve ugyanolyan. Létezik a szikén kívül hatásos módszer, vagy ezt fogom viselni?
2007. okt. 19. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem létezik semmi a szikén kivül,de én a helyedben megpróbálnám TB alapon intézni a dolgot hátha sikerül.Ez nem csak esztétika,ez már nagyon zavaró lehet.Ha a hermafroditáknak segitettek az átoperálásnál,neked is megér egy próbát.

Sok sikert kivánok!Ja és gratulálok a fogyáshoz biztos nagy akaraterő kellett hozzá!

2007. okt. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

A mozgást folytasd tovább de inkább célzottan azokra a területekre ahol megynyúlt(az uszás is nagyon ajánlott ilyenkor). Igyál rengetegek(vizet, gyógyteát!!!) plusz gyümölcs-zöldség(ez nagyons ok mindenre jó:P) Masszírozd zuhanyzás közben(már vannak direkt erre való masszírozók) és dörzskesztyűvel dörzsöld. Használj Bőrfeszesítő testápolókat. ÉS vannak olyan kozmetikák ahol van direkt erre a problémára való masszázs.

Ezek jó módszerek, nekem is meg volt nyúlva a bőröm és nagyons okat javított rajta.

2008. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előttem szólóval.plussz még jót tesz a váltózuhany amit mindíg meleg vízzel kezdj bokától felfelé,majd hideg,meleg ,mindíg a hideggel fejezd be.Rugalmasítja a bőrt és jót tesz a keringésnek is.De ahogy olvasom lehet hogy te 20-30 kilót is leadtál?Ha ngyon lóg akkor tényleg csak a szike segít,ugy tudom a tb támogatja mert a lógó nem csak esztétikailag nem jó,de az egészséget is károsíthatja.
2008. jan. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!