Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Adjatok légyszi tanácsot...

Adjatok légyszi tanácsot evési kényszerre! 26 éves vagyok, fél éve szakítottam, azóta feneketlen a gyomrom (nem híztam, mert sportolok), de kompenzálok az evéssel. Nos?

Figyelt kérdés

Mióta elment az életemből életem legnagyobb csalódása, nem csak annyi történt, hogy elhagyott. Az egész világban nem hiszek többé, magamban sem, senkiben, semmi sem érdekel.


Most lett vége az összes vizsgámnak, heti két nap dolgozom (nem szabad több napot az ösztöndíj miatt, amit adnak a suliban).


Egyfolytában a kaján jár az eszem, pedig szexelek is azért, amennyiszer akarok. (kb. kéthavonta), szóval nem is azt kompenzálom. Azon kapom magam naponta, hogy a netcincért olvasgatom, kutatok receptek után, stb.


Egész nap van a kezemben valami: barack, banán, joghurt, néha egy kis sajt, meg ugye van a 2-3 főétkezés is.


Mit tegyek? Mivel kössem le az energiáim? Segítség:)


26l



2014. júl. 6. 22:32
 1/3 A kérdező kommentje:

a privát üzikre reagálnék itt: nem, nem vagyok dagadt, ahogyan kedvesen fogalmaztok, hiszen már a kérdésben is benne van, hogy nem híztam, mert sportolok:))


és nem a súlyom a lényeg, hanem az, hogy mit is tehetnék kényszerevés ellen.

2014. júl. 6. 23:19
 2/3 anonim ***** válasza:
Neked kell rendet rakni a fejedben. Vannak az életben szar időszakok, túl kell tenni magad rajta. Próbáld meg tisztán átgondolni, mennyire érdemes magad emészteni valamin, amin már úgysem tudsz változtatni. A jövővel foglalkozz, azt még tudod befolyásolni. Nincsenek barátaid, akikkel elüthetnéd az időt?
2014. júl. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Dehogynem, járok is el sokat, dolgozom is, meg minden, de mégis itt ez az evéskényszer.


Lehet egyébként, hogy nincs is köze a lelki dolgoknak ehhez, hanem csak vmi hormonzavar. Már kezdek erre gyanakodni.

2014. júl. 7. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!