Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Úgy hallottam, ha nem eszek...

Úgy hallottam, ha nem eszek többet cukrot, akár havonta fogyhatok 5 kilót. Ha a teámba cukor helyett mézet rakok, akkor az úgy jobb? Vagy inkább semmit?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
A méz is cukor. Semmilyen formában ne fogyasszad. Akkor talán... fogysz. Kicsit. Ne egyél sütikéket, piskótát, egyéb undormányt.
2010. jan. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod elkerülni a cukrot, kb mindenen van, gyümölcsben (gyümölcscukor), édességben, péksütiben, még a teljes kiőrlésű dolgokban is. Amúgy a méz egy fokkal jobb. De nem hinném, hogy 5 kg minuszt eredményez, nem csak ezen múlik, szénhidrát, zsír, stb bevitele sem mindegy. Szóval ez egyértelműen így nem jelenthető ki!
2010. jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a gyümölcscukor nem ugyanaz,az hamarabb bomlik,és nem egészségtelen mint a "sima" cukor.Egyébként igen,sokat fogyhatsz,de ügyelned kell a szénhidrát,zsír fogyasztásra is-mint már írták.de azért a cukrot se vond meg teljesen magadtól.
2010. jan. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Undormány, azért valld be, hogy kívánod valamikor:D
2010. jan. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kizárt... képtelenség elkerülni a cukrot. Szinte majdnem mindenben van már:)

Szerintem ez nem jó módszer a fogyásra.

2010. jan. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

Mindenben van cukor? Ti miről beszéltek??? Nem kell előre elkészített sz@rokat enni...

Semmilyen húsban nincs cukor, barna rizs, zabpehely, szinte az összes zöldség, a gyümölcsök közül mindben van, de az ananászon, banánon kívül mehet bármi, nem lesz belőle gond, hacsak nem lefekvés előtt nyom be valaki 1 kilót :) Ásványvíz, light üdítők (mértékkel, mert az aspartam nem valami egészséges)

És például a libazsírban sincs cukor, bár azt nem erőltetném :)

Szóval azért lehet cukor nélkül táplálkozni... Sőt TÁPLÁLKOZNI cukor nélkül kell... A gyümölcsöket lehet enni, a sok sz@r péksüteményt, sütit, üdítőket, csokikat meg nem kell...

2010. jan. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A gyümölcscukor nem ugyanolyan, mint a hagyományos cukor, de tényleg sok mindenben van, elkerülni nem tudod teljesen, de ha amennyire csak tudod, kerülöd, fogod látni a hatását. Mindenkinél más a fogyás üteme, nem lehet azt mondani, hogy 5 kg/hónap mindenkinél. Eleve nem mindegy, hogy most hány kg vagy. Sokból többet lehet fogyni. Szerintem használ, ha elhagyod az édességeket, de önmagában ez nem elég és teljesen kiiktatni sem jó ezeket, mert egyszer rád fog törni, hogy nagyon megennéd és akkor megeszel egy egész tortát. Szóval az édességet ritkán azért engedd meg magadnak valamilyen formában..vannak diétás receptek is.
2010. jan. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!