Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Otthoni tornáról vélemény?

Otthoni tornáról vélemény?

Figyelt kérdés
Fogyni vagy feszesedni lehet tőle jobban?Kb.mikortól van eredmény?Mennyit kell tornázni egy nap?-1 és fél órát vagy elég kezdetnek 20 perc?Bocsánat a sok kérdésért,de elég amatőr vagyok ilyen téren.

2014. jún. 29. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó az otthoni torna is, de nem ez határozza meg, hogy mennyire hatékony. Egy jól összeállított 20 perc is hozhat eredményt, de másfél órás lötyögés is lehet teljesen eredménytelen.

Alapvetően feszesítésre jó, fogyáshoz megfelelő étrend is szükséges, de mindenképpen segít abban is.

Ha jól csinálod, 2 hét után már simán van eredmény.

2014. jún. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyonszépen köszönöm!Akkor kedden neki is fogok kezdeni!
2014. jún. 29. 11:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne 1-jétől kezdd! Most azonnal! Addig meg jól bezabálsz, ugye?
2014. jún. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én otthoni tornával fogytam le 20kilót! Most szülés után is így igyekszem eltüntetni a felesleget.
2014. jún. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért kezdem el holnap,mert más dolgom van.Szívesen bezabálnék,hidd el,de nincs itthon sok kaja...Most csak szárazkenyér van,meg lesz még valami leves ebédre...stb.Szóval nem vagyunk egy kövér család.Én 152cm és 47-48kg vagyok.Tudom,van rajtam felesleg,de nem olyan sok!Kb.3-4kg.De aztán feszesítenék..vagy most is elkezdhetem?Na mindegy,majd lesz valahogy!A többieknek köszönöm a válaszát!Amúgy az étrendemre is figyelnem kell vagy az mindegy,mert a tornával úgyis ledolgozom?
2014. jún. 30. 14:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy az étrend, figyelj arra is!
2014. júl. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben!
2014. júl. 3. 13:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!