Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kenyértől hízni fogok?

Kenyértől hízni fogok?

Figyelt kérdés
Tartani szeretném a súlyomat, -2,3 kg azért jól jönne. Az a kérdésem, hogy hízni fogok-e a kenyérevéstől. Főleg teljes kiőrlésűt vagy barna-magvasat szoktam enni. Évekig csak 2 hetente ettem, de szeretnék valamelyest visszaszokni, de attól félek, hogy hízni fogok

2014. jún. 26. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mennyi kenyérre gondolsz? de amugy ha annyit eszel hogy a kaloria bevitel es a felhasznalas egálban lesz akkor nem hizol se nem fogysz
2014. jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
68%

Hát ha -23kg jól jönne akkor ne egyél kenyeret! max teljes kiörlésűt de azt is keveset és délelőtt!

Ha vissza szokni szeretnél a kenyér evéssel kezd kevéssel pl napi 1 szelet és emeld napi 2re egy hét leforgása alatt, de ha nem szeretnél elhízni napi 2 szeletnél ne egyél többet még teljes kiörlésűből sem ! :D

2014. jún. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
napi 1-2 vékonyabb szelet
2014. jún. 26. 21:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha egy-két szelettől híznál, akkor szinte mindenki túlsúlyos volna.
2014. jún. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a 3 főétkezésnél megeszem 2 szelet kenyeret,szal napi 6ot és nem hizok,sőt igy fogytam 12 kg-ot.
2014. jún. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én naponta kétszer megeszek három szelet teljes őrlésűt általában, és én sem hízok:) igaz, sokat is sportolok.
2014. jún. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!