Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy foggyak csak combból?

Hogy foggyak csak combból?

Figyelt kérdés
Idegesít, hogy dagibb egy picit a combom.. abból hogy lehet fogyni?
2014. jún. 17. 19:42
 1/9 anonim válasza:
93%

Vágdd le!



(helyi fogyás nincs, miért olyan nehéz ezt felfogni??)

2014. jún. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Zsírleszívás. Az helyi.

Minden másnál a genetikád dönt honnan, mikor, mennyit fogysz.

2014. jún. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Látom, mutatóujjból máris fogytál. Nem baj, kikerestem neked én az itteni többezer ugynilyen kérdést, okulj a válaszokból http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=comb&kategor..
2014. jún. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi.. jólvan akkor hogy foggyak teljesen? most már elég jó lesz? én felfogtam csak gondoltam hátha van valami olyan torna... de mindegy és a segítséged kértem nem azt, hogy kioktass!! A többieknek köszi.
2014. jún. 17. 20:08
 5/9 anonim ***** válasza:

Célzott fogyás még mindig nincs (miért kell ezt minden nap többször leírnom?)!!! Ha fogysz, mindenhonnan fogysz, nem tudod irányítani. Az meg már a genetikától függ, honnan megy le könnyebben, honnan nehezebben.

Kocogj vagy aerobikozz, ezekkel könnyen lehet fogyni, de nem csak combból fogsz...

2014. jún. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kioktatás... miért van az, hogy ha valakinek az orra alá vágod az igazságot, akkor azt kioktatásnak veszi? Nincs helyi fogyás :D Annyi 5000-es kellene, ahányszor ezt leírták már ide, és mégegyszer annyi ahányszor megkérdezik az ilyen retardált légpisztolyok, hogy "hogy fogyjak xy testrészemről??? SOS!!!" :DDDD


Fussá vazze, napi 40-60 percet, közepes tempóban, nem csak, hogy fogyni fogsz, de még az állóképességed is nőni fog.

2014. jún. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jólvan köszi... nem olyan rég óta használom a gyakorikerdesek.hu-t hogy tudjam hogy hány száz ember írta már ki ez a kérdést és hogy hány száz ember válaszolt hogy nincs helyi fogyás. Azért írtam ki mert érdekel hátha valamivel le lehet ott fogyni.. Jó most már tudom hogy nincs helyi fogyás. Ha láttam volna hogy nagyon sokan kiírják valószínű nem kérdeztem volna meg mert láttam volna ezt a választ..
2014. jún. 18. 13:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Van egy kis sáv fent, keresőnek hívják, oda be lehet írni keresőszavakat :D (nem kioktatás)
2014. jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Van egy kis oldal amit úgy hívnak hogy gyakorikérdések.hu és ott olyan kérdéseket szoktak feltenni az emberek amire nem tudják a választ és érdekli őket ;)
2014. jún. 18. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!