Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Well Mix fehérje italporról...

Well Mix fehérje italporról tapasztalatok? Lehetséges 3 hét alatt 10 kilót ledobni? Kérlek olvass magyarázatot mielőtt lecseszel.

Figyelt kérdés

Nagyon fontos, hogy 3 hét alatt 10 kilót ledobjak. (Állás interjúm lesz, ahol nézik a testtömegindexemet. Nem fogom megkapni mert kövér vagyok.) Szóval le kell fogynom nagyon gyorsan.


Sok pénzem nincs, jobb minőségű italport nem tudok venni mint a Well Mix Rossmannos cucc. Mi lenne ha ezt innám két héten keresztül mellette napi 1 óra futás?


TUDOM, hogy kemény, hogy nem egészséges, hogy nagyon nehezen fogom bírni, de 3 hétig akkor is meg kell csinálnom.


Szerintetek működne? Tudtok jobbat? 10-12 kilót kell leadnom. Jelenleg vagyok 170/80 kg.


2014. jún. 8. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
". (Állás interjúm lesz, ahol nézik a testtömegindexemet. Nem fogom megkapni mert kövér vagyok.)" javaslom, hogy a kedves céget jelentsd be a Munkaügyi főfelügyeletnél és az EBH-nál
2014. jún. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én kizárt dolognak tartom és igazam lesz az 100%. Bárcsak ne lenne és sikerülne neked. 10 kg az brutál sok. Az ilyen cég meg menjen a francba. De tényleg. Ezt a hülyeséget :)
2014. jún. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

csalás ostobáknak.

az összetétele tejpor és szőlőcukor,vagyis a lehető legrosszabb összetételű tömegnövelő.

ha nagyod dagi vagy,akkor lehet,hogy több mint 1 kilót is leadhatsz egy hét alatt,ha kalória deficitbe rakott paleo étrendet használsz és napi 40 percet szoba biciklizel.

de ilyen cukros sza-r mint a well mix diétába nem fér bele.

helyette vegyél sima tojásfehérje port.

2014. jún. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen munkahely? :O
2014. jún. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vegyél szűztea kapszulát!
2014. jún. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2014. jún. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jól sejtem hogy nem akarsz enni semmit csak ezt inni két hétig? Mert enne az eredménye rengeteg szenvedés és rosszul lét árán + 3-4 kg hízás lesz.

Inkább olvasd el a Sárga kapszulát.

2014. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!