Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, sportolni,...

Fogyni szeretnék, sportolni, de a térdem nagyon fáj, bármit csinálok. Mit kellene tennem étrendváltoztatáson kívül?

Figyelt kérdés

19/L

92 kg


2014. máj. 26. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
22%

Ízületi gyulladásokért pedig az étrendünkben található lektinek lehetnek felelősek, illetve a bélfalunkat áteresztővé tevő (károsító) szaponinok.


Vagy a túlterhelés, ami nálad könnyen fennállhat.

2014. máj. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyél zselatint és kenegesd zselatinnal, amikor fáj, nekem akkoriban nagyon bevállt. Állandóan gyümölcs-zselét ettem. Mozgásnak próbálj eljárni úszni, hullahopp karikázz, esetleg evezz. Vagyis ülj le a földre, és csinálj olyan mozgást, mintha eveznél, ebből van több verzió is, nagyon jó haspárnák ellen. Lehet székről is törzshajlításokat végezni. A lényeg, hogy ne fogd a térdedre a duciságot. Már azzal is kalóriát égetsz, ha csak integetsz egy óráig. :)
2014. máj. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Szia! :) Jelenleg 70 kiló vagyok, 102-ről kezdtem..voltak utólag problémáim a megterhelés miatt. Elmentem dokihoz, írt fel porcerősítőt, plusz térdszorítót használok mozgásnál és kenőccsel masszirozom.
2014. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!