Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ezt csinálom, az hatásos?...

Ha ezt csinálom, az hatásos? Ha igen, mikor lesz látványos?

Figyelt kérdés
Heti 3x30perc súlyzózás + napi 50 felülés + heti 1x1,5 óra edzés. Emellett 6 után nincs kaja. Ha jobb idő lesz (szerintem márciustól) futni is szeretnék 4x30 percet. Márciusig, amikor elkezdek futni, elérhetek valamilyen eredményt? (Januári kezdéssel.)
2009. dec. 29. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ez így elég szedett-vetett. Mi az, hogy súlyzózás? Konditerem? 30 perc abból kevés. Heti 1x1,5óra edzés? Milyen edzés? Felülést minek csinálsz? Hasizma mindenkinek van, látszani meg attól fog, ha nincs felette zsír... A felülés ebből a szempontból nem ér semmit.

A jó minőségű diétán múlik minden, a mozgás csak rásegíthet. Napi 5-6 kis étkezés, megfelelő kalóriamennyiség, jó minőségű tápanyagok, elegendő fehérje, összetett szénhidrátok, ásványi anyagok, vitaminok, sok folyadék, és szinte semmi cukor.

Először kell egy jó étrend, az az alapja mindennek...

2009. dec. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is össze-visszaságnak tűnik.

Még egy fontos: nem kell kapkodni.

2009. dec. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, az. Össze-visszaság. Fogalmam sincs, miért súlyzóznék.. csak vmi mozgás, amíg nincs jó idő. Tudom, tornáznom kéne, de azt már unom..
2009. dec. 30. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!