Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A víz hogyan segíti a fogyást?

A víz hogyan segíti a fogyást?

Figyelt kérdés
Már sokszor hallottam lányoktól hogy napi 3-4 liter vizet ittak és lefogytak 5-10 kilót pár hét alatt. Arra lennék kíváncsi hogy a víz konkrétan hogyan segít ebben? Kérem csak azok írjanak akik tényleg tudják!

2014. máj. 18. 18:57
 1/10 anonim válasza:

Sehogy.

A víz kell az alapvető sejtanyagcseréhez, de attól, hogy többet iszol, nem fogsz lefogyni.

2014. máj. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Neni83 válasza:
Felgyorsítja az anyagcserét...de nem fogyaszt!
2014. máj. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én napi 5-6 liter vizet iszok mégsem szarok minden nap
2014. máj. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

mert evés helyett itták a vizet az idióták...


amúgy meg, tényleg segíti a fogyást, csak az a lényeg, hogy minden negyed óra futás után igyál kicsit ;)

2014. máj. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én mindennap megiszok évek óta 3-4 liter vizet, hogy vagyok még itt? :D a víztől jobb az anyagcseréd, és ha csak vizet iszol akkor valóban van esély ennyit fogyni, de egyébként lehetetlen. ilyennek ne dőlj már be
2014. máj. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nem segít a fogyásban, csak teltségérzetet kelt, én úgy tudom.
2014. máj. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
ha szakad rólad!
2014. máj. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Evés előtt 1 pohár víz, és kevesebbet fogsz enni. Egyébként a víz fogyasztása nagyon fontos a testünknek. A víz mossa ki a salakanyagot. Ezt észre vehetted már abban is pl, hogy ha keveset iszol akkor az tele van salakanyaggal ezért sárgát pisilsz, és ha sokat iszol akkor színtelen. Napi 3-4 liter folyadékot igyál meg, amibe nyilván beletartozik reggeli tea, kávé stb.
2014. máj. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
a négyes válaszolónál a nagy pont :D én 22/F vagyok és van rajtam néhány kiló felesleg és én is alkalmazom ezt a technikát... :D bár hozzá kell tennem hogy míg más 3 féldecivel indítja a napot én félliter folyadékkal, legyen az tiszta víz vagy tea vagy üdítő vagy bármi...
2014. máj. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
# 9-es vagyok... mi is hasonlót használunk csak nem tudom a nevét... nálunk a faluban olyan a víz, legalább is a mi utcánkban hogy olyan beteggé teszi az embereket hogy az nem igaz, ( hasmenés, bél, gyomorfertőzés-gyulladás ) de nem tesznek ellene semmit, hiába vannak jelentve hogy szar a víz, és mi a csapvizet ilyen nem tudom milyen márkájú vízszűrő kancsón engedjük át és úgy isszuk, mérföldekkel jobb az íze mint a sima csapvíznek + még betegek sem vagyunk tőle... az íze tisztára ugyan az mint amit fúrottkútból húzunk fel..
2014. jún. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!