Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez kilókban mennyit jelenthet?

Ez kilókban mennyit jelenthet?

Figyelt kérdés
Ugye itt volt a karácsony és a 3 nap alatt elengedtem magam, ettem a 3 nap alatt 4 töltött káposztát, 10-12 szelet kalácsot, 2 nagy tányér pörköltet tésztával, 1 tányér toroskáposztát, és vagy 4 szelet melegszendvicset, most hogy tükörbe néztem, mintha sokkal nagyobb lenne a hasam? előtte már hónapok óta odafigyeltem a kajálásra. ez a 3 nap bűnözés több kiló pluszt is jelenthet?
2009. dec. 26. 19:05
 1/6 anonim válasza:
Persze, hogy jelenthet több kiló pluszt. Én e miatt nem szeretem a karácsonyt. Ilyenkor szinte "kötelező" nehéz kajákat enni. Hogy kilóban mennyit jelent, azt nem tudom, de ezután figyelj oda jobban, hogy mit eszel, mennyit és mikor.
2009. dec. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szeretem az ilyen kérdéseket.

3 nap alatt felzabálod két afrikai falu éves táplálékmennyiségét, majd megkérdezed, hogy sok-e és megterheli-e a szervezeted? Ez most komoly? :D

Szerencse, hogy ilyen szintű tápanyagellátottság mellett a szervezeted a megevett energiadús anyagok javát felszívja és elraktározza, és egy grammot nem fogsz veszíteni a testtömegedből (sőt!). Legalább lesz miből fogyni, bár akik ennyit esznek, sosem állnak neki a diétának és az edzésnek.

2009. dec. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az elmúlt 1 évben 20 kilót fogytam 94ről 74 re szóval nem vennék mérget arra h igazad van:)
2009. dec. 26. 19:58
 4/6 anonim válasza:
20 kilót fogytál? Csak gratulálni tudok Neked! Nekem is annyit kellene... Hogyan sikerült, elárulod?
2009. dec. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor könyörgöm, ha már _ennyit_ sikerült fogynod, miért b*szod el 3 nap alatt??

Nem. Az nem indok, hogy ünnep van, és enni kell. Ha számít a külcsíny, akkor nem kell.

2009. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát semmi különös. Négy után nem ettem, előtte bármit csak keveset de leginkább zöldségsalátát, baromfit stb. mindennap futottam legalább fél órát, és minden este 1 korsó viz citromlével. Ja és semmi kenyér és édesség:) ennyi az egész. de még kéne pár kilót fogynom innen viszont már nagyon nehéz
2009. dec. 26. 20:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!