Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges az hogy valaki...

Lehetséges az hogy valaki attól hízik hogy keveset eszik?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok, 177cm, 90kg tehát bőven túlsúlyos.

Az a furcsa hogy soha nem ettem sokat, átlag 1500 kalória lehet, a 2000kcal-t valószínűleg csak ünnepekkor léptem át.

Nekikezdtem úgy két hónapja egészségesebben táplálkozni, a kalóriát viszont nem tudtam hogy meddig csökkentsem mivel állítólag már az 1500 kalória se lenne elég...

Próbálkoztam levinni első két hétben 1000-1200-ra a kalóriát.Mérleg nem mozog. Következő két hétben levittem 800-ra, akkor lement három kiló, viszont nem volt nagy a boldogság, mivel tudtam hogyha így csinálom csak az anyagcserém lassítom mégjobban, de azért folytattam még egy hétig.Az ötödik héten nem mozdult a mérleg, majd kezdtem visszamenni az utolsó három hétben 1000 és 1200 kalória közé. Sajnos a kilók csak úgy repültek fel, ott vagyok jelenleg ahol elkezdtem...Arra tippelek hogy egész életemben lassú volt az anyagcserém mivel keveset ettem és ezért híztam meg..De akkor mitévő legyek? Egyek többet?-félek hogy mégjobban hízok..



2014. máj. 6. 11:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nem egészséges. De glutén-tej elhagyással és normális ételek fogyasztásával ez is rendeződhet.


Ha fiú, akkor főleg ne fogyasszon fogalmazásgátlókat, de más gyógyszert se.


A mozgás pedig reméljük mindenkinek alap. Küzdősportok, súlyzózás, saját testsúlyos erősítés..

2014. máj. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

#10 -akkor főleg próbáld meg a #2-ben írtakat! nem szerencsés a 2-3 naponkénti wc.

vacsora kefír+búzacsíra,korpa,szezámmag (ezt meg is lehet darálni)

2014. máj. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

De mindenképpen jegyezzük fel, hogy a kefir+búzacsíra az mindent tartalmaz, ami emésztőrendszeri betegségeket okozhat (persze sok más krónikus betegséget is).


Tejtermék + pont a búza csírája, WGA - wheat germ agglutinin itt találhatók azok a toxinok amelyek a búza csíráját védik. Minket pedig kellőképpen kikészítenek.

2014. máj. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

...legalábbis a paleosok szerint.

A hiba inkább az feldolgozás-elkészítés-tárolás alatt lesz, SZERINTEM.

A 116 éves perui néni mindig azt ette, ami volt -amit megtermelt, vagy elkészített.

"Mint elmondta, mindig is csak burgonyán, babon, kecske- és birkahúson, tejen, sajton élt, csupa olyasmin, amit a ház körül is meg tudott termelni. "

[link]

2014. máj. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
ilyen géneket örököltél.valszeg a szüleidet se viszi el a szellő.
2014. máj. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
És a perui idős nénihez hasonlóból van 10 millióból
2014. máj. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
.. egy.
2014. máj. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
igazából most ilyen 1 kiló megy le hónaponta, de már nem zavar, ha kell csinálom évekig :D
2014. máj. 30. 06:43
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem rossz a havi 1 kiló sem, ha az szépen megvan! :)
2014. máj. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!